eGospodarka.pl

eGospodarka.plPoradyFirmaZamówienia publiczne › Czy wykonawca ten podlega wykluczeniu?


2016-01-09 23:17 autor: konto usunięte

1 348 odsłon

Czy wykonawca ten podlega wykluczeniu?

Proszę o odpowiedź na pytanie, czy wykonawca, który nie przedstawił zaległości podatkowej lub nie zapłacił kary podlega wykluczeniu z postępowania?

[ porady z tej kategorii ]


DODAJ ODPOWIEDŹ:

Powiadom mnie emailem, gdy ktoś jeszcze odpowie na to pytanie

ZOBACZ PODOBNE PYTANIA

  • konto usunięte

    Dodano 2015-11-24 18:54 przez konto usunięte

    Jakie są pozytywne warunki udziału wykonawcy w postępowaniu o udzielenia zamówienia publicznego?

    Witam,bardzo proszę o pomoc w udzieleniu odpowiedzi na moje pytanie.Nie jestem pewna czy jeden z warunków, jakie znalazłam się zalicza, a mianowicie można zatrzeć iż min. 50% pracowników wykonawcy musi być osobami niepełnosprawnymi?

  • Nickname

    Dodano 2015-08-28 14:40 przez Nickname

    Zobowiązanie podmiotu trzeciego

    Proszę o informację, czy wg UZP podmiot dający zobowiązanie w zakresie wiedzy i doświadczenia musi brać udział w realizacji zamówienia?Czy w zobowiązaniu należy wpisać jaki jest charakter współpracy tych podmiotów i w jaki sposób będą udostępnione wiedza i doświadczenie? Czy UPZ dopuszcza udostępnie...

  • beatar30

    Dodano 2018-08-13 10:00 przez beatar30

    Wykonawca źle określił nr Grupy w Formularzu oferty

    Wykonawca złożył ofertę w Grupach. W formularzu oferty jedną z nich źle opisał w nagłówku. Zamiast Grupa 1, napisał Grupa 2. Treść i asortyment jest prawidłowy do Grupy 1. Omyłka Wykonawcy, czy Zamawiajacy możne ją poprawić? Na otwarciu ofert wartość tej grupy została odczytana do Grupy 2 (Z. nie do...

  • FITNESSinONE

    Dodano 2018-03-21 14:35 przez FITNESSinONE

    Zmiana przez zamawiającego miejsca lokalizacji

    Witam, moja firma wystąpiła w zapytaniu ofertowym na życzenie zamawiającego. Przy okazji zwróciliśmy uwagę Zamawiającemu, że specyfikacja konstrukcji (w tym wypadku Street Workout) musi posiadać podłoże spełniające normy bezpieczeństwa upadkowego (czego zamawiający nie umieścił - zapytanie dotyczyło...

  • FIL

    Dodano 2017-12-11 13:54 przez FIL

    Odpowiedzialność z art. 6471 § 1. KC a gwarancja usunięcia wad i usterek

    Szanowni Państwo,mam pytanie czy solidarna z wykonawcą odpowiedzialność inwestora za zapłatę wynagrodzenia należnego podwykonawcy z tytułu wykonanych przez niego robót budowlanych (art. 6471  § 1. KC), dotyczy również okresu po wykonaniu robót i wydaniu bezusterkowego protokołu odbioru?Czy inwestor ...

Publikowane w serwisie porady mają charakter edukacyjny i nie mogą być traktowane jako profesjonalne konsultacje dotyczące konkretnych przypadków. Redakcja ani wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych porad.



Porady - pytania i odpowiedzi

Podobne artykuły

Szukaj pytań i odpowiedzi



Zadaj pytanie

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zadaj pytanie w kategorii Zamówienia publiczne

Eksperci radzą

Ostatnio udzielone odpowiedzi

Tematy

Poprzednie pytania