eGospodarka.pl

eGospodarka.plPoradyFirmaZamówienia publiczne › klopoty z serwisem


2021-01-19 13:26 autor: wies26

947 odsłon

klopoty z serwisem

czy coś sie dzieje z serwisem ostatnia nie dostaje wiadomości o przetagach

[ porady z tej kategorii ]

UDZIELONE ODPOWIEDZI

 • 2021-01-19 13:59 autor odpowiedzi: BeataSz

  Jeśli chodzi o ogłoszenia o zamówieniach to te, które się aktualnie pokazują na naszej stronie to wszystkie, które są ogłaszane w BZP.

  Z dniem 1 stycznia 2021 weszło w życie nowe prawo zamówień publicznych, w związku z czym w urzędach przed zakończeniem roku było "pospolite ruszenie" i ogłaszanie przetargów aby zdążyć przed nowymi przepisami, bo większość nie była na nie gotowa i teraz po prostu tak mało przetargów jest w Biuletynie Zamówień Publicznych publikowanych (bo muszą one być ogłaszane już na nowych zasadach).

  Mamy bardzo dużo nowych aktualnych jeszcze ogłoszeń z końcówki grudnia, proszę więc przejrzeć serwis korzystając z wyszukiwarki: https://www.przetargi.egospodarka.pl/ może coś zostało przez Państwa przeoczone. 

  Oceń odpowiedź 0 0

  skomentuj | odpowiedz


DODAJ ODPOWIEDŹ:

Powiadom mnie emailem, gdy ktoś jeszcze odpowie na to pytanie

Publikowane w serwisie porady mają charakter edukacyjny i nie mogą być traktowane jako profesjonalne konsultacje dotyczące konkretnych przypadków. Redakcja ani wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych porad.Porady - pytania i odpowiedzi

Szukaj pytań i odpowiedziZadaj pytanie

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zadaj pytanie w kategorii Zamówienia publiczne

Eksperci radzą

Ostatnio udzielone odpowiedzi

Tematy

Poprzednie pytania