eGospodarka.pl

eGospodarka.plPoradyFirmaZamówienia publiczne › Wykonawca źle określił nr Grupy w Formularzu oferty


2018-08-13 10:00 autor: beatar30

1 181 odsłon

Wykonawca źle określił nr Grupy w Formularzu oferty

Wykonawca złożył ofertę w Grupach. W formularzu oferty jedną z nich źle opisał w nagłówku. Zamiast Grupa 1, napisał Grupa 2. Treść i asortyment jest prawidłowy do Grupy 1.

Omyłka Wykonawcy, czy Zamawiajacy możne ją poprawić? Na otwarciu ofert wartość tej grupy została odczytana do Grupy 2 (Z. nie dopatrzył się błędu), czy składając Informację z otwarcia ofert na stronie Zamawiającego mogę wpisać wartość do własciwej Grupy 1, z odpowiednią adnotacją o omyłce?

[ porady z tej kategorii ]


DODAJ ODPOWIEDŹ:

Powiadom mnie emailem, gdy ktoś jeszcze odpowie na to pytanie

ZOBACZ PODOBNE PYTANIA

  • FITNESSinONE

    Dodano 2018-03-21 14:35 przez FITNESSinONE

    Zmiana przez zamawiającego miejsca lokalizacji

    Witam, moja firma wystąpiła w zapytaniu ofertowym na życzenie zamawiającego. Przy okazji zwróciliśmy uwagę Zamawiającemu, że specyfikacja konstrukcji (w tym wypadku Street Workout) musi posiadać podłoże spełniające normy bezpieczeństwa upadkowego (czego zamawiający nie umieścił - zapytanie dotyczyło...

  • Dominik_85

    Dodano 2018-11-30 09:39 przez Dominik_85

    Zwrot wadium gdy pozostaje jeszcze jeden wykonawca

    Proszę o pomoc w poniższej kwestii.W jednej z gmin jest postępowanie, w którym nasza firma brała udział. W dniu 07.11 na stronie zamawiającego pojawiła się informacja o wyborze oferty, nasze wadium zostało zwrócone, aczkolwiek w dniu 05.11 wyraziliśmy zgodę na przedłużenie terminu związania ofertą z...

  • Syliwa 123

    Dodano 2017-09-26 13:03 przez Syliwa 123

    Zmiana cen po wygranym przetargu i podpisaniu umowy

    Witam,proszę o pomoc w analizie poniżej opisanej sytuacji:wykonawca przystąpił do przetargu na odczynniki z ceną x, wygrał przetarg, podpisał umowę
    w niedługim czasie, cena tych samych odczynników znacznie zmalała
    Pytanie: Czy wykonawca ma obowiązek powiadomiać zamawiającego o zmianie cen i musi rea...

  • Szamanka87

    Dodano 2015-11-23 22:40 przez Szamanka87

    Możliwość zastosowania urządzeń równoważnych

    Witam,od kilku lat, odkąd mam przyjemność składania ofert na dostawy i montaże urządzeń spotykam się ze zjawiskiem, że zamawiający wymagane parametry urządzeń, "żywcem spisuje z kart katalogowych" i dopuszcza urządzenia równoważne. W związku, że spisuje parametry z konkretnych kart katalogowych "upa...

  • FIL

    Dodano 2017-12-11 13:54 przez FIL

    Odpowiedzialność z art. 6471 § 1. KC a gwarancja usunięcia wad i usterek

    Szanowni Państwo,mam pytanie czy solidarna z wykonawcą odpowiedzialność inwestora za zapłatę wynagrodzenia należnego podwykonawcy z tytułu wykonanych przez niego robót budowlanych (art. 6471  § 1. KC), dotyczy również okresu po wykonaniu robót i wydaniu bezusterkowego protokołu odbioru?Czy inwestor ...

Publikowane w serwisie porady mają charakter edukacyjny i nie mogą być traktowane jako profesjonalne konsultacje dotyczące konkretnych przypadków. Redakcja ani wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych porad.



Porady - pytania i odpowiedzi

Podobne artykuły

Szukaj pytań i odpowiedzi



Zadaj pytanie

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zadaj pytanie w kategorii Zamówienia publiczne

Eksperci radzą

Ostatnio udzielone odpowiedzi

Tematy

Poprzednie pytania