eGospodarka.pl

eGospodarka.plPoradyFirmaZamówienia publiczne › Problematyczne poświadczenie wykazu usług


2015-09-29 11:30 autor: AnnaRakoczy

1 036 odsłon

Problematyczne poświadczenie wykazu usług

W jaki sposób duże wydawnictwo sprzedające swoje publikacje na podstawie ramowej umowy z siecią dystrybucyjną, może poświadczyć wykaz usług? De facto usług nie wykonuje.

Co może stanowić w tym przypadku poświadczenie do wykazu usług?

[ porady z tej kategorii ]


DODAJ ODPOWIEDŹ:

Powiadom mnie emailem, gdy ktoś jeszcze odpowie na to pytanie

ZOBACZ PODOBNE PYTANIA

  • Nickname

    Dodano 2015-08-28 14:40 przez Nickname

    Zobowiązanie podmiotu trzeciego

    Proszę o informację, czy wg UZP podmiot dający zobowiązanie w zakresie wiedzy i doświadczenia musi brać udział w realizacji zamówienia?Czy w zobowiązaniu należy wpisać jaki jest charakter współpracy tych podmiotów i w jaki sposób będą udostępnione wiedza i doświadczenie? Czy UPZ dopuszcza udostępnie...

  • konto usunięte

    Dodano 2015-10-26 16:09 przez konto usunięte

    Czy inwestor ma prawo zmieniać nakłady w kosztorysach powykonawczych?

    Czy w przypadku zapisu w umowie o wykonanie prac remontowych, że kosztorysy powykonawcze mają być sporządzone na podstawie katalogów KNR, ispektor (inwestor) może wykreślać lub zmieniać nakłady w normach w zależności od jego widzimisię?

  • Nickname

    Dodano 2015-10-21 15:17 przez Nickname

    Zobowiązanie innego podmiotu

    Czy zobowiązanie innego podmiotu do udzielenia zdolności finansowych i ekonomicznych w zamówieniach publicznych może być udzielone tylko przez inną firmę czy podmiotem udzielającym pisemne zobowiązanie może być również osoba fizyczna nieprowadząca działalności gospodarczej?

  • PaulinaPrze

    Dodano 2015-10-06 14:31 przez PaulinaPrze

    Zatrzymanie wadium, pozew do KIO

    Dzień dobry,
    jako wykonawca złożyliśmy ofertę i wnieśliśmy wadium. Nasza oferta nie jest najkorzystniejsza, jednak zamawiający pomimo naszego kontaktu e-mailem nie zwrócił wadium. W czwartek dowiedziliśmy się o wyborze oferty. Do kiedy możemy złożyć skargę do KIO?

  • Beata

    Dodano 2015-09-15 09:47 przez Beata

    Przetarg na udzielenie kredytu bankowego a możliwość zastosowania tylko kryterium ceny

    Witam,
    zgodnie z art. 91.2 ustawy pzp kryterium ceny może być zastosowane jako jedyne kryterium oceny ofert, jeżeli przedmiot zamówienia jest powszechnie dostępny oraz ma ustalone standardy jakościowe.
    Czy przy przetargu na udzielenie kredytu bankowego można zastosować kryterium jedynie cenę i uzna...

Publikowane w serwisie porady mają charakter edukacyjny i nie mogą być traktowane jako profesjonalne konsultacje dotyczące konkretnych przypadków. Redakcja ani wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych porad.



Porady - pytania i odpowiedzi

Podobne artykuły

Szukaj pytań i odpowiedzi



Zadaj pytanie

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zadaj pytanie w kategorii Zamówienia publiczne

Eksperci radzą

Ostatnio udzielone odpowiedzi

Tematy

Poprzednie pytania