eGospodarka.pl

eGospodarka.plPoradyFirmaZamówienia publiczne › Czy zamawiający ma prawo ogłosić przetarg innej inwestycji na czynnym osuwisku?


2015-01-22 21:04 autor: marks

1 330 odsłon

Czy zamawiający ma prawo ogłosić przetarg innej inwestycji na czynnym osuwisku?

Czy zamawiający ma prawo ogłosić przetarg innej inwestycji na terenach osuwisk aktywnych nie biorąc ich pod uwagę do projektów oraz kosztorysów oraz ogłosić przetarg na inne zadanie z umową ryczałtową?

Na tej podstawie nakazuje wykonawcy zabezpieczenie osuwisk bez dodatkowej zapłaty twierdząc jasno, że to umowa ryczałtowa.

[ porady z tej kategorii ]


DODAJ ODPOWIEDŹ:

Powiadom mnie emailem, gdy ktoś jeszcze odpowie na to pytanie

ZOBACZ PODOBNE PYTANIA

 • PaulinaPrze

  Dodano 2015-10-06 14:31 przez PaulinaPrze

  Zatrzymanie wadium, pozew do KIO

  Dzień dobry,
  jako wykonawca złożyliśmy ofertę i wnieśliśmy wadium. Nasza oferta nie jest najkorzystniejsza, jednak zamawiający pomimo naszego kontaktu e-mailem nie zwrócił wadium. W czwartek dowiedziliśmy się o wyborze oferty. Do kiedy możemy złożyć skargę do KIO?

 • Nickname

  Dodano 2015-08-28 14:40 przez Nickname

  Zobowiązanie podmiotu trzeciego

  Proszę o informację, czy wg UZP podmiot dający zobowiązanie w zakresie wiedzy i doświadczenia musi brać udział w realizacji zamówienia?Czy w zobowiązaniu należy wpisać jaki jest charakter współpracy tych podmiotów i w jaki sposób będą udostępnione wiedza i doświadczenie? Czy UPZ dopuszcza udostępnie...

 • jacol1

  Dodano 2015-08-19 11:03 przez jacol1

  Zerwanie umowy przez wspólnotę mieszkaniową

  Dzień dobry,mam pytanie. Wspólnota mieszkaniowa zawarła umowę z wykonawcą, który opieszale podszedł do prac związanych z remontem balkonów i nadal to robi. Po za tym nie rozpoczął prac w terminie tylko z opóźnieniem 1,5 miesięcznym.Czy my jako wspólnota mieszkaniowa możemy zerwać umowę bez ponoszeni...

 • maximus001

  Dodano 2015-03-31 17:19 przez maximus001

  Zawieszona działalność a składanie ofert

  Czy firma z zawieszoną działalnością może składać oferty na zapytania ofertowe, bądź zamówienia? Co jeśli w/w firmy oferta została wybrana?

 • Konrad Różowicz

  Dodano 2015-03-02 12:44 przez Konrad Różowicz

  Czy mogę wypowiedzieć umowę zawartą w trybie ustawy prawo zamówień publicznych?

  Po wygranym przetargu zawarłem z zamawiajacym umowę o realizację inwestycji przewidzianej w dokumentacji przetargowej. Jednakże ze względu na dużą ilość innych prac chciałbym rozwiązać taką umowę. Czy mogę ją wypowiedzieć?

Publikowane w serwisie porady mają charakter edukacyjny i nie mogą być traktowane jako profesjonalne konsultacje dotyczące konkretnych przypadków. Redakcja ani wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych porad.Porady - pytania i odpowiedzi

Podobne artykuły

Szukaj pytań i odpowiedziZadaj pytanie

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zadaj pytanie w kategorii Zamówienia publiczne

Eksperci radzą

Ostatnio udzielone odpowiedzi

Tematy

Poprzednie pytania