eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plPoradyFirmaZamówienia publiczne › Czy dokument wystawiony 31.12.2015 r. jest ważny w przetargu?


2016-01-29 21:58 autor: zgm-77

1 484 odsłon

Czy dokument wystawiony 31.12.2015 r. jest ważny w przetargu?

W dniu 05.01.2016 r. w związku z art. 26 ust 3 w/w ustawy (prawo zamówień publicznych) zamawiający skierował do wykonawcy pismo z prośbą o uzupełnienie aktualnej informacji z krajowego rejestru karnego w zakresie określonym w art. 24 ust 1 wystawionej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania zgodnie z art. 26 ust 3.

Złożone na wezwanie zamawiającego dokumenty powinny potwierdzać spełnienie przez wykonawcę warunków udziału w postępowaniu nie później niż w dniu.0 w którym upłynął termin składania ofert tj. nie później niż 30.12.2015 r. informacja od wykonawcy z krk zawiera datę 31.12.2015. W związku z tym dokument z tą datą jest ważny czy nie? Zaznaczę, że zamawiający go odrzucił.

[ porady z tej kategorii ]


DODAJ ODPOWIEDŹ:

Powiadom mnie emailem, gdy ktoś jeszcze odpowie na to pytanie

ZOBACZ PODOBNE PYTANIA

  • Syliwa 123

    Dodano 2017-09-26 13:03 przez Syliwa 123

    Zmiana cen po wygranym przetargu i podpisaniu umowy

    Witam,proszę o pomoc w analizie poniżej opisanej sytuacji:wykonawca przystąpił do przetargu na odczynniki z ceną x, wygrał przetarg, podpisał umowę
    w niedługim czasie, cena tych samych odczynników znacznie zmalała
    Pytanie: Czy wykonawca ma obowiązek powiadomiać zamawiającego o zmianie cen i musi rea...

  • Maria7919

    Dodano 2014-12-13 01:09 przez Maria7919

    KRS wystawiony wcześniej niż wymagane 6 miesięcy

    Witam,proszę o pomoc w ocenie sytuacji. W przetargu nieograniczonym złożono 3 oferty. W jednej z nich oferta nie została trwale zespolona, źle ponumerowana - numeracja występuje tylko na załącznikach dotyczących szczegółowego opisu przedmiotu zamówienia a KRS został wystawiony z datą 09.06.2014 (otw...

  • jadacho

    Dodano 2014-03-18 20:10 przez jadacho

    Spełnianie warunków udziału w zamówieniach publicznych przez nowo założoną firmę

    Witam,
    w celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki udziału w postępowaniu, o których mowa w art. 22 ust. 1 ustawy Pzp. m.in. posiadają wiedzę i doświadczenie. Zamawiający wymaga na potwierdze...

  • nemoz

    Dodano 2018-01-04 11:39 przez nemoz

    Zatrzymanie wadium

    Pytanie dotyczy wadium.Brałem udział w przetargu, wpłaciłem wadium, złożyłem dokumenty.Po ocenie wstępnej zgodnie z zapisem w SIWZ zamawiający wezwał wszystkich biorących udział w postępowaniu o przedstawienie dodatkowych dokumentów, m.in. zaświadczenia z KRK, ZUS i US. Przesłałem wszystkie dodatkow...

  • Nickname

    Dodano 2015-04-27 09:37 przez Nickname

    Warunek średnio rocznego zatrudnienia min. 30 osób

    Jak należy rozumieć spełnienie warunku średnio rocznego zatrudnienia min. 30 osób w okresie ostatnich 3 lat, jako spełnienie warunku udziału w postępowaniu przetargowym? Czy zatrudnienie musi być wyłącznie na podstawie umowy o pracę? Czy wlicza się również zawarte z pracownikami umowy cywilnoprawne ...

Publikowane w serwisie porady mają charakter edukacyjny i nie mogą być traktowane jako profesjonalne konsultacje dotyczące konkretnych przypadków. Redakcja ani wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych porad.



Porady - pytania i odpowiedzi

Podobne artykuły

Szukaj pytań i odpowiedzi



Zadaj pytanie

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zadaj pytanie w kategorii Zamówienia publiczne

Eksperci radzą

Ostatnio udzielone odpowiedzi

Tematy

Poprzednie pytania