eGospodarka.pl

Twoje ustawienia

Porady

Kategorie

EKSPERCI

Czy będąc zatrudniona na zastępstwo, a jestem w ciąży, mogę liczyć na przedłużenie umowy, mimo braku stanowiska?

UDZIELONE ODPOWIEDZI

  • 2013-10-02 20:11 autor odpowiedzi: Grzegorz Faluszczak GFX-Consulting

    Nie. Umowa w takim wypadku nie musi byc przedłuzona.

    Wschodnie Centrum Wsparcia dla Biznesu GFX-Consulting www.gfx-consulting.pl

    Oceń odpowiedź 0 1

    skomentuj

DODAJ ODPOWIEDŹ:

Powiadom mnie emailem, gdy ktoś jeszcze odpowie na to pytanie

ZOSTAŃ EKSPERTEM

PODOBNE PYTANIA

  • Dodano 2013-09-16 11:21 przez ela_zab

    Koniec umowy na zastępstwo

    W umowie na zastępstwo zawartej w lutym br. jest zapis "na zastępstwo od lutego br. na czas nieobecności Pani... Na podstawie art. 33 KP strony dopuszczają możliwość rozwiązania umowy za 3-dniowym wypowiedzeniem."
    Osoba, którą zastępowałam miała umowę na czas określony do sierpnia br i urodziła w cz...

    kategoria: Umowy

  • Dodano 2014-05-14 12:56 przez wela1

    Czy można wypowiedzieć pracę nauczycielowi na zwolnieniu lekarskim?

    Witam!
    Jestem w piątym miesiącu ciąży. Pracuję w szkole podstawowej na umowę na zastępstwo do czasu powrotu pani XY. Od połowy kwietnia przebywam na zwolnieniu lekarskim, gdyż byłam w szpitalu. Dziś poinformowano mnie telefonicznie, ze 23 maja moja umowa zostanie wypowiedziana.
    I tutaj moje pytanie:...

    kategoria: Umowy

  • Dodano 2013-12-27 18:19 przez evelinka_

    Aneks na zastępstwo do umowy o pracę a ciąża

    Witam,
    posiadam umowę o pracę zawartą do listopada 2015 roku jako zastępca kierownika, natomiast od grudnia 2013 roku dostałam aneks, który zmienia moją umowę na czas zastępswa P. X (dokładny zapis: "z dniem 10.12.2013 zmieniają na mocy aneksu wiążącą ich umowę o pracę zawartą w dniu 01.06.2012 na c...

    kategoria: Umowy

  • Dodano 2013-09-19 00:09 przez Bea

    Umowa na czas określony a ciąża i zasiłek macierzyński

    Witam,
    jestem obecnie w 2. miesiącu ciąży i pojawiła mi się szansa zatrudnienia na umowę o pracę (Randstadt) od października na czas określony tj. 3 m-ce. Czy w przypadku takiej umowy i jej wygaśnięcia już po skończeniu 3-go miesiąca ciąży wydłużałaby mi się ona automatycznie do dnia porodu? Jeśli t...

    kategoria: Umowy

  • Dodano 2013-09-16 17:30 przez Mikencja

    Ciąża a upadłość firmy

    Witam,
    obecnie jestem w 4 miesiącu ciąży, poród wypada na drugą połowę marca. Umowę posiadam na czas określony, do grudnia. Już wiem, że umowa powinna być przedłużona do dnia porodu, po czym przysługuje mi zasiłek macierzyński. Ale co w sytuacji, kiedy firma w międzyczasie ogłosiła upadłość (firma z...

    kategoria: Umowy

O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.

 
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.