eGospodarka.pl

eGospodarka.plPoradyFirmae-Biznes › PP szybkafaktura - co o nim myslicie?


2011-05-15 13:22 autor: jędruś

2 679 odsłon

PP szybkafaktura - co o nim myslicie?

Od jakiegoś już czasu pracuję na programie szybkafaktura.pl - to program księgowy online dla małych i średnich firm, program skuteczny, praktyczny, zresztą nr 1 w ubiegłorocznym rankingu PC World. Na stronie jakiś czas temu pokazała się informacja o ich programie partnerskim i zacząłem się zastanawiać na ile warto w to wchodzić. Zasady premiowania wydają się być ciekawe, szczególnie gdy pozyska się większą liczbę użytkowników to płacą w nim nawet 25% od wpłat abonamentowych klienta i płacą to co miesiąc - można uzbierać więc spora sumę- tak mi się wydaje. Co o tym sądzicie? wypowiedzcie się - regulamin jest na stronie

[ porady z tej kategorii ]

UDZIELONE ODPOWIEDZI

 • 2011-06-22 00:30 autor odpowiedzi: konto usunięte

  zależy od tego ilu właścicieli firm jesteś w stanie pozyskać;) dużo osób widząc na jakiejś stronie reklame firmy obejrzy po czym i tak wejdzie przez adres strony danej instytucji;) więc dobre jeżeli jesteś w stanie prowadzić marketing bezpośredni;) inaczej jedyną korzyść mogą odnieść tylko oni, mają reklamę na Twojej stronie i wyższą pozycję w wyszukiarkach;)

  Oceń odpowiedź 0 1

  skomentuj | odpowiedz

 • 2013-02-04 18:45 autor odpowiedzi: mara3

  Programu nie znam natomiast sama stronka bardzo ułatwia mi życie na codzień. Prosto i szybko wystawiam sobie faktury. Kumpel, kupił program w hipermarkecie i non stop ma jakies problemu a to system nie taki, a to nową wersję musi zainstalować, a u mnie bez problemów.

  Oceń odpowiedź 0 0

  skomentuj | odpowiedz

 • 2013-05-07 16:45 autor odpowiedzi: fesel2

  Dla mnie dużym atutem tej strony jest możliwość darmowego przetestowania aplikacji przez 45 dni oraz to , że mam do niej dostęp z poziomu internetu.

  Oceń odpowiedź 0 0

  skomentuj | odpowiedz


DODAJ ODPOWIEDŹ:

Powiadom mnie emailem, gdy ktoś jeszcze odpowie na to pytanie

Publikowane w serwisie porady mają charakter edukacyjny i nie mogą być traktowane jako profesjonalne konsultacje dotyczące konkretnych przypadków. Redakcja ani wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych porad.Porady - pytania i odpowiedzi

Szukaj pytań i odpowiedziZadaj pytanie

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zadaj pytanie w kategorii e-Biznes

Eksperci radzą

Ostatnio udzielone odpowiedzi

Tematy

Poprzednie pytania