eGospodarka.pl

eGospodarka.plPoradyPracaWynagrodzenia i inne świadczenia › Wyliczenie wysokości wynagrodzenia dla nowego pracownika za grudzień przy kwarantannie i L4


2022-01-03 19:12 autor: Maq

903 odsłon

Wyliczenie wysokości wynagrodzenia dla nowego pracownika za grudzień przy kwarantannie i L4

Dzień dobry

Mam problem z wyliczeniem wynagrodzenia w miesiącu grudniu, przy ograniczonym zaufaniu do księgowej w firmie w której pracuję gdyż bardzo często zdarzały się tu niejasności i pomyłki z strony księgowej dlatego też zwracam się z prośbą do państwa w celu wyjaśnienia czy przypadkiem nie zostałem oszukany, a po krótce:

W miesiącu grudniu przebywałem na trzydniowej kwarantannie i późniejszym dwudniowym zwolnieniu chorobowym bez prawa do świadczeni gdyż byłem nowo zatrudnionym pracownikiem i nie przepracowałem tam pełnego miesiąca, więc w miesiącu grudniu pracę rozpocząłem dopiero 8.12.2021 w tym miesiącu również przysługiwały nam 2 dni za święto które wypadało w sobotę w (25.12.2021 i 1.01.2022) które pracodawca przyznał nam odpowiednio 24.12.2021 i 31.12.2021 w tym pobrałem 1 dzień płatnego urlopu dnia 30.12.2021.

Posiadam umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy 40 godzin/tyg. i miesięcznym wynagrodzeniu brutto 3010,- a mój okres zatrudnienia to 22.11.2021 - 21.02.2022r.

Proszę państwa o pomoc w wyliczeniu sumy netto która przysługuje mi w miesiącu grudniu z uwzględnieniem tego, że pracodawca w celu uniknięcia  dodatkowych kosztów wypłacił tą wypłatę jeszcze w miesiącu grudniu.

Z góry dziękuje za pomoc i serdecznie pozdrawiam

[ porady z tej kategorii ]


DODAJ ODPOWIEDŹ:

Powiadom mnie emailem, gdy ktoś jeszcze odpowie na to pytanie

ZOBACZ PODOBNE PYTANIA

Publikowane w serwisie porady mają charakter edukacyjny i nie mogą być traktowane jako profesjonalne konsultacje dotyczące konkretnych przypadków. Redakcja ani wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych porad.Porady - pytania i odpowiedzi

Podobne artykuły

Szukaj pytań i odpowiedziZadaj pytanie

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zadaj pytanie w kategorii Wynagrodzenia i inne świadczenia

Eksperci radzą

Ostatnio udzielone odpowiedzi

Tematy

Poprzednie pytania