eGospodarka.pl

eGospodarka.plPoradyPrawoPrawo pracy › Czy przysługuje wolne za niedzielę wielkanocną??


2009-04-06 15:28 autor: AsiaZ84

2 237 odsłon

Czy przysługuje wolne za niedzielę wielkanocną??

Czy jeśli pracuję od poniedziałku do piątku a Wielkanoc jak to zwykle bywa wypada w niedzielę, czy mam prawo do odebrania sobie za to święto dnia wolnego w tygodniu?Czy to dotyczy tylko świąt ruchomych?W poprzedniej pracy oddawali nam dzień wolny za to, a teraz okazuje się że ponoć nic takiego nie przysluguje.

[ porady z tej kategorii ]

UDZIELONE ODPOWIEDZI

  • 2009-04-06 17:32 autor odpowiedzi: eGospodarka.pl - Dział Podatkowy

    Wolne nie przysługuje - art. 130 par. 2 KP

    Oceń odpowiedź 0 0

    skomentuj | odpowiedz


DODAJ ODPOWIEDŹ:

Powiadom mnie emailem, gdy ktoś jeszcze odpowie na to pytanie

Publikowane w serwisie porady mają charakter edukacyjny i nie mogą być traktowane jako profesjonalne konsultacje dotyczące konkretnych przypadków. Redakcja ani wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych porad.



Porady - pytania i odpowiedzi

Szukaj pytań i odpowiedzi



Zadaj pytanie

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zadaj pytanie w kategorii Prawo pracy

Eksperci radzą

Ostatnio udzielone odpowiedzi

Tematy

Poprzednie pytania