eGospodarka.pl

eGospodarka.plPoradyPrawoPrawo administracyjne › Czy uchwały organów jednostek pomocniczych gminy podlegają zaskarżeniu w trybie art. 101 u.s.g. ?


2015-11-17 23:41 autor: konto usunięte

1 071 odsłon

Czy uchwały organów jednostek pomocniczych gminy podlegają zaskarżeniu w trybie art. 101 u.s.g. ?

Witam,

zastanawiam się, czy uchwały organów jednostek pomocniczych gminy podlegają zaskarżeniu w trybie art. 101 u.s.g.?

Z góry dziękuję za pomoc.

[ porady z tej kategorii ]


DODAJ ODPOWIEDŹ:

Powiadom mnie emailem, gdy ktoś jeszcze odpowie na to pytanie

ZOBACZ PODOBNE PYTANIA

Publikowane w serwisie porady mają charakter edukacyjny i nie mogą być traktowane jako profesjonalne konsultacje dotyczące konkretnych przypadków. Redakcja ani wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych porad.



Porady - pytania i odpowiedzi

Podobne artykuły

Szukaj pytań i odpowiedzi



Zadaj pytanie

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zadaj pytanie w kategorii Prawo administracyjne

Eksperci radzą

Ostatnio udzielone odpowiedzi

Tematy

Poprzednie pytania