eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plPoradyFirmaZamówienia publiczne › Moje powiadomienia o przetargach


2013-09-24 13:39 autor: Chris22

3 473 odsłon

Moje powiadomienia o przetargach

Mam wątpliwości czy właściwie ustawiłem swoje powiadomienia o interesujących mnie przetargach. Dość precyzyjnie wskazałem kody CPV, w sumie aż 22, zaś nie wiem, biorąc pod uwagę bardzo wąską branżę jaką się zajmuję, jak określić słowa kluczowe, by nie dostawać niechcianych, nietrafionych informacji.

[ porady z tej kategorii ]

UDZIELONE ODPOWIEDZI

 • 2013-09-29 18:21 autor odpowiedzi: Beata

  Najlepiej utworzyć dwa powiadomienia (lub więcej) - w jednym użyć tylko kodów CPV, a w drugim słów kluczowych. Oczywiście ustawiając w każdym powiadomieniu również inne interesujące parametry takie jak województwo czy typ przetargu. Przykłady można znaleźć tutaj http://www.panel.egospodarka.pl/faq.php#4

  W przypadku słów kluczowych warto zwrócić uwagę  na to, że przecinki są ignorowane, czyli każe słowo jest traktowane oddzielnie. Druga rzecz, to "automatyczne" gwiazdki na końcu, czyli jeśli wpiszemy początek wyrazu (minimum 3 litery) system automatycznie dopasuje wszystkie wyrazy zawierające ten ciąg znaków.

  Niezależnie od liczby ustawionych powiadomień pasujące przetargi wysyłane są w jednym mailu (mail jest podzielony na odpowiednie sekcje odpowiadające poszczególnym kryteriom).

  Oceń odpowiedź 0 0

  skomentuj | odpowiedz


DODAJ ODPOWIEDŹ:

Powiadom mnie emailem, gdy ktoś jeszcze odpowie na to pytanie

ZOBACZ PODOBNE PYTANIA

Publikowane w serwisie porady mają charakter edukacyjny i nie mogą być traktowane jako profesjonalne konsultacje dotyczące konkretnych przypadków. Redakcja ani wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych porad.Porady - pytania i odpowiedzi

Podobne artykuły

Szukaj pytań i odpowiedziZadaj pytanie

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zadaj pytanie w kategorii Zamówienia publiczne

Eksperci radzą

Ostatnio udzielone odpowiedzi

Tematy

Poprzednie pytania