eGospodarka.pl

eGospodarka.plPoradyPracaUmowy › Rozwiązanie umowy zlecenia za porozumieniem stron - rozbieżność z umową


2017-07-12 12:53 autor: magdas87

9 624 odsłon

Rozwiązanie umowy zlecenia za porozumieniem stron - rozbieżność z umową

Tydzień temu otrzymałam telefoniczną informację od zleceniodawcy o nadaniu do mnie wypowiedzenie umowy. Otrzymałam je w dniu dzisiejszym, z datą wystawienia nie rozmowy telefonicznej, a 4 dni po niej. W umowie jest zapis, że każda z stron jest uprawniona do rozwiązania umowy, bez konieczności wskazania przyczyny (i tu wszystko jasne) Z ZACHOWANIEM DWUTYGODNIOWEGO OKRESU WYPOWIEDZENIA. Oraz, że niniejsza umowa może zostać rozwiązana w każdym czasie za porozumieniem stron.

Otrzymane rozwiązanie umowy za porozumieniem stron zawiera paragraf, iż strony zgodnie oświadczają, że umowa zlecenie zawarta pomiędzy nimi ulega rozwiązaniu z dniem nadania rozwiązania umowy, CZYLI BEZ ZACHOWANIA OKRESU WYPOWIEDZENIA na mocy ich wzajemnego porozumienia.

Czy muszę podpisywać to rozwiązanie umowy czy mogę napisać pismo o przesłanie tego rozwiązania umowy z zachowaniem okresu wypowiedzenia?

Bardzo proszę o pomoc.

[ porady z tej kategorii ]


DODAJ ODPOWIEDŹ:

Powiadom mnie emailem, gdy ktoś jeszcze odpowie na to pytanie

ZOBACZ PODOBNE PYTANIA

Publikowane w serwisie porady mają charakter edukacyjny i nie mogą być traktowane jako profesjonalne konsultacje dotyczące konkretnych przypadków. Redakcja ani wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych porad.Porady - pytania i odpowiedzi

Podobne artykuły

Szukaj pytań i odpowiedziZadaj pytanie

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zadaj pytanie w kategorii Umowy

Eksperci radzą

Ostatnio udzielone odpowiedzi

Tematy

Poprzednie pytania