eGospodarka.pl

eGospodarka.plPoradyPrawoPrawo pracy › Staż pracy


2015-10-06 16:45 autor: PaulinaLen

1 678 odsłon

Staż pracy

Witam,

ukonczyłam studia licencjackie, a następnie rozpoczęłam studia magisterskie (nie były to studia jednolite), podczas których pracowałam na umowę o pracę. Jestem już 1,5 po otrzymaniu dyplomu magisterskiego.

Czy w takim w takim wypadku mój staż pracy liczy się od otrzymania licencjatu, czyli 8 plus 3,5 stażu pracy, czyli łącznie 11,5 czy od dyplomu magisterskiego czyli 8 1,5=9,5?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam

[ porady z tej kategorii ]

UDZIELONE ODPOWIEDZI

 • 2015-10-06 17:41 autor odpowiedzi: Monika Rucka-Peryt

  Okończenie studiów wyższych to 8 lat - czyli licencjat + staż pracy z umowy o pracę.

  Zapraszam na mój blog www.behapowcy.pl Polecam www.mirp.pl

  Oceń odpowiedź 0 1

  skomentuj | odpowiedz


DODAJ ODPOWIEDŹ:

Powiadom mnie emailem, gdy ktoś jeszcze odpowie na to pytanie

ZOBACZ PODOBNE PYTANIA

 • Pani

  Dodano 2022-01-04 21:18 przez Pani

  Studia i praca a staż pracy

  Witam, skończyłam studia licencjackie, w międzyczasie rozpoczęłam pracę w szkole i rozpoczęłam studia magisterskie 2 letnie. W szkole pracowałam 8 lat, czyli jeszcze 6 po ukończeniu magistra.
  Czy to oznacza, że będę musiała wybrać staż za studia lub szkołę, mimo, że skończyłam już wcześniej licencj...

 • Emilka2807

  Dodano 2014-11-22 19:53 przez Emilka2807

  Ile dni urlopu wypoczynkowego mi przysługuje?

  Witam, mam problem w obliczeniu, ile przysługuje mi dni urlopu wypoczynkowego. Ukończyłam studia pierwszego stopnia w 2012 roku. W międzyczasie pracowałam, ale wiem, że tego się nie łączy, czyli naliczane jest mi już 8 lat.Tego samego roku w październiku rozpoczęłam studia drugiego stopnia, w między...

 • Marzena MF

  Dodano 2022-03-30 13:37 przez Marzena MF

  Jaki wymiar urlopu wypoczynkowego?

  Pierwsza praca od 06.05.2019 r. do dnia dzisiejszego, zatrudnienie jako pomoc nauczyciela w przedszkolu na podstawie Kodeksu Pracy.
  Zaświadczenie o uzyskaniu stopnia licencjata z dnia 12.06.2021 r. Czyli studia rozpoczęte przed podjęciem pracy. Kontynuacja studiów na stopień magistra.
  Czy dobrze roz...

 • weronika.z.c.

  Dodano 2017-05-16 12:21 przez weronika.z.c.

  Ukończony licencjat. Jaka ilość urlopu?

  Witam, ukończyłam studia licencjackie i otrzymałam dyplom, poszłam na studia magisterskie w trakcie których zaczęłam pracować na umowę o pracę lecz studiów tych nie ukończyłam i nie otrzymałam tytułu zawodowego magistra.Jak powinien być wyliczony mój urlop skoro pracuję na umowę od 28 miesięcy?

 • zzzzaaaa

  Dodano 2015-12-29 12:54 przez zzzzaaaa

  Szkoła średnia i studia a praca w gospodarstwie

  Czy można doliczyć pracę w gospodarstwie, jeśli osoba we wskazanym okresie uczyła się w szkole średniej (4 lata) i studiowała (4 lata) w miejscowości oddalonej o 60 km od miejsca zamieszkania?Osoba posiada zeznania świadków, że pracowała w gospodarstwie.

Publikowane w serwisie porady mają charakter edukacyjny i nie mogą być traktowane jako profesjonalne konsultacje dotyczące konkretnych przypadków. Redakcja ani wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych porad.Porady - pytania i odpowiedzi

Podobne artykuły

 • Co zapewnia karta ISIC?

  Co zapewnia karta ISIC?

  Karta ISIC (International Student Identity Card) to nic innego niż międzynarodowa legitymacja studencka, akceptowana przez 130 państw na świecie. Co gwarantuje? Jakie są jej rodzaje? Kto może z niej korzystać?

 • Czy praca za granicą ma wpływ na staż pracy w Polsce?

  Czy praca za granicą ma wpływ na staż pracy w Polsce?

  Czy po powrocie z zagranicy polski pracodawca zaliczy zatrudnienie za granicą do stażu pracy, od którego zależy wymiar urlopu wypoczynkowego? Jakie dokumenty przedłożyć, by udowodnić pracę w innym kraju i czy konieczne jest ich urzędowe ...

 • 1/2 etatu to 1/2 urlopu

  1/2 etatu to 1/2 urlopu

  Osobom pracującym jedynie na część etatu również należy się urlop. Jego długość będzie proporcjonalna do skróconego wymiaru pracy i w pierwszej kolejności będzie zależała od stażu pracy. Absolwenci szkół wyższych mają na start ...

 • Praca w gospodarstwie rolnym a okres zatrudnienia

  Praca w gospodarstwie rolnym a okres zatrudnienia

  Czy pracownikowi administracji samorządowej można do okresu zatrudnienia zaliczyć pracę w indywidualnym gospodarstwie rolnym rodziców? Na jakiej podstawie można to zrobić i czy znaczenie ma fakt późniejszego przejęcia gospodarstwa ...

Szukaj pytań i odpowiedziZadaj pytanie

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zadaj pytanie w kategorii Prawo pracy

Eksperci radzą

Ostatnio udzielone odpowiedzi

Tematy

Poprzednie pytania