eGospodarka.pl

eGospodarka.plPoradyBranżeOchrona zdrowia i opieka społeczna › Co powinno się znaleźć w odwołaniu od orzeczenia o stopniu niepełnosprawności?


2014-11-18 16:18 autor: jolita

15 476 odsłon

Co powinno się znaleźć w odwołaniu od orzeczenia o stopniu niepełnosprawności?

12.11.2014. otrzymałam orzeczenie o stopniu niepełnosprawności - zaliczono moją niepełnosprawność do stopnia umiarkowanego, co uważam za krzywdzące.

Moja niepełnosprawność powinna być zaliczona do stopnia niepełnosprawności znacznej. Zamierzam napisać odwołanie do Wojewódzkiego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności i pragnę zasięgnąć porady jaka ma być treść takiego odwołania.

[ porady z tej kategorii ]

UDZIELONE ODPOWIEDZI

  • 2014-11-18 23:51 autor odpowiedzi: Piotr Górny - prawo pracy

    wszystko zależy od uzasadnienia- być może pominięto jakąś dokumentację medyczną (szczególnie przy niepełnosprawności wieloschorzeniowej), może uzasadnienie jest zbyt lakoniczne, badanie było dokonane przez lekarza niewłąściwej specjalizacji itp

    Oceń odpowiedź 11 1

    skomentuj | odpowiedz


DODAJ ODPOWIEDŹ:

Powiadom mnie emailem, gdy ktoś jeszcze odpowie na to pytanie

ZOBACZ PODOBNE PYTANIA

Publikowane w serwisie porady mają charakter edukacyjny i nie mogą być traktowane jako profesjonalne konsultacje dotyczące konkretnych przypadków. Redakcja ani wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych porad.Porady - pytania i odpowiedzi

Szukaj pytań i odpowiedziZadaj pytanie

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zadaj pytanie w kategorii Ochrona zdrowia i opieka społeczna

Eksperci radzą

Ostatnio udzielone odpowiedzi

Tematy

Poprzednie pytania