eGospodarka.pl

eGospodarka.plPoradyPo godzinachZdrowie › Jaką wodę pić na zdrowie, oprócz ognistej?


2012-02-21 11:58 autor: grzmodpl

5 155 odsłon

Jaką wodę pić na zdrowie, oprócz ognistej?

Słyszeliście o wodzie wzbogaconej wodorem ? Od pewnego czasu piję razem z Rodziną ten nowy rodzaj wody mineralnej. Wzbogacona wodorem woda jest doskonale przyswajalnym środkiem, wspomagającym proces przywracania naturalnej równowagi redoks w ustroju, pomaga zwalczać stres oksydacyjny, unieszkodliwia wolne rodniki, ma wysoką biodostępność.
Naruszenie równowagi redoks jest niebezpieczne, ponieważ zmiany z udziałem wolnych rodników postępują lawinowo. Ich efektem jest tzw. stres oksydacyjny, objawiający się m.in. bólem kończyn, gorączką, dreszczami, bólem gardła itp. Może on stać się następnie podłożem wielu innych, groźnych dolegliwości. Spożywanie wody wodorowej jest naturalnym i bezpiecznym sposobem na szybkie zwalczenie stresu oksydacyjnego oraz powrót do zdrowia i równowagi. Wszystko o wodzie na www.grzmod.pl  albo u źródła na

Ciekaw jestem opinii o wodach, które na codzień tyle wypijamy, oczywiście na zdrowie !

[ porady z tej kategorii ]


DODAJ ODPOWIEDŹ:

Powiadom mnie emailem, gdy ktoś jeszcze odpowie na to pytanie

ZOBACZ PODOBNE PYTANIA

Publikowane w serwisie porady mają charakter edukacyjny i nie mogą być traktowane jako profesjonalne konsultacje dotyczące konkretnych przypadków. Redakcja ani wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych porad.



Porady - pytania i odpowiedzi

Podobne artykuły

Szukaj pytań i odpowiedzi



Zadaj pytanie

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zadaj pytanie w kategorii Zdrowie

Eksperci radzą

Ostatnio udzielone odpowiedzi

Tematy