eGospodarka.pl

eGospodarka.plPoradyFinanse osobisteUbezpieczenia / Odszkodowania › Odszkodowanie za zniszczone ogrodzenie


2015-03-02 23:18 autor: solaris

10 265 odsłon

Odszkodowanie za zniszczone ogrodzenie

Tydzień temu na ulicy przed moją posesją doszło do kolizji drogowej, w skutek której dwa uczestniczące w niej pojazdy wjechały w moje ogrodzenie niszcząc bramkę, bramę, słupki i przęsła. Tego samego dnia lawety zabrały samochody, a ja zostałam ze zniszczeniami, wyłamaną bramą i kupą gruzu.

Ja jestem osobą poszkodowaną a nie mogę nic z tym zrobić dopóki nie będzie rzeczoznawcy z TU sprawcy tego zdarzenia. Na miejscu zdarzenia była policja i sporządziła notatkę, z braku jednoznacznie stwierdzonego winnego tej kolizji, sprawę skierowano do sądu.

Czy dopóki nie ma winnego, nic nie mogę zrobić aby zabezpieczyć i uprzątnąć posesję? Nie wiem, jak długo mam czekać na rozwiązanie tej sytuacji. Żaden z właścicieli tych samochodów nawet nie powiedział przepraszam, ja rozumiem, że był to nieszczęśliwy wypadek, ale nikt nie rozumie mnie. Nikt ze mną się nie kontaktuje, zostałam sama ze zniszczonym ogrodzeniem, otwartą posesją.

Jak mam się zachować w takiej sytuacji i co mogę zrobić, aby naprawiono mi zniszczenia? Nie wspomnę o stratach emocjonalnych i tym co przeżywam w związku z zaistniałą sytuacją.

Proszę o ukierunkowanie mnie w dochodzeniu swoich praw.

Dziękuję.

[ porady z tej kategorii ]


DODAJ ODPOWIEDŹ:

Powiadom mnie emailem, gdy ktoś jeszcze odpowie na to pytanie

ZOBACZ PODOBNE PYTANIA

Publikowane w serwisie porady mają charakter edukacyjny i nie mogą być traktowane jako profesjonalne konsultacje dotyczące konkretnych przypadków. Redakcja ani wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych porad.Porady - pytania i odpowiedzi

Podobne artykuły

Szukaj pytań i odpowiedziZadaj pytanie

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zadaj pytanie w kategorii Ubezpieczenia / Odszkodowania

Eksperci radzą

Ostatnio udzielone odpowiedzi

Tematy

Poprzednie pytania