eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plPoradyBranżeTelekomunikacja › Telekomunikacja w trudno dostepnych miejscach


2011-07-26 16:44 autor: raulq7

3 651 odsłon

Telekomunikacja w trudno dostepnych miejscach

Prawdopodobnie będę musiał udać się ze służbowa wizytą daleko, daleko za Kaukaz, w środek Syberyjskich lasów (nie pytajcie po co). Słyszałem że komunikacja z resztą świata może tam być znacznie utrudniona. Nie ma tam praktycznie żadnych nadajników. Dlatego zastanawiam się nad telefonią satelitarną, tyle że nic na ten temat na razie nie wiem. Co wybrać ? Ile to kosztuje - czy ktoś orientuje się w tym temacie ?

[ porady z tej kategorii ]

UDZIELONE ODPOWIEDZI

 • 2011-09-06 13:15 autor odpowiedzi: pamex

  Prawda w takim terenie jak ten o którym wspomniałeś swobodna komunikacja z resztą świata może być utrudniona - co nie znaczy od razu że niemożliwa. Z tego co wiem zasięgiem ogólnoświatowym dysponuje sieć Dlatego dla pewności polecam Ci ich usługi.

  A co do kosztów - warto zastanowić się nad możliwością wypożyczenia takiego telefonu, szczególnie jeśli takie wyjazdy nie zdarzają się często. Cenowo orientacyjnie wygląda to tak:

  Oceń odpowiedź 0 0

  skomentuj | odpowiedz


DODAJ ODPOWIEDŹ:

Powiadom mnie emailem, gdy ktoś jeszcze odpowie na to pytanie

Publikowane w serwisie porady mają charakter edukacyjny i nie mogą być traktowane jako profesjonalne konsultacje dotyczące konkretnych przypadków. Redakcja ani wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych porad.Porady - pytania i odpowiedzi

Podobne artykuły

 • Telefon satelitarny Iridium Extreme

  Telefon satelitarny Iridium Extreme

  8 września 2011r. odbyła się prezentacja nowego telefonu globalnej sieci Iridium dla krajowych partnerów handlowych firmy TS2. Nowy model Iridium Extreme to najbardziej zaawansowany technologicznie aparat satelitarny o wysokiej wytrzymałości z ...

Szukaj pytań i odpowiedziZadaj pytanie

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zadaj pytanie w kategorii Telekomunikacja

Eksperci radzą

Ostatnio udzielone odpowiedzi

Tematy

Poprzednie pytania