eGospodarka.pl

eGospodarka.plPoradyPrawoPrawo pracy › Brak uprawnień do wykonywania zawodu choć w suplemencie jest taki zapis


SPONSOR KATEGORII:

PIT 2022

2014-03-13 11:27 autor: september

1 881 odsłon

Brak uprawnień do wykonywania zawodu choć w suplemencie jest taki zapis

Witam,

w roku 2009 ukończyłam jednolite studia magisterskie dzienne na kierunku pedagogika o specjalności praca socjalna z terapią społeczną. W suplemencie do dyplomu posiadam zapis, iż absolwent posiada uprawnienia do wykonywania zawodu pracownika socjalnego. Pracowałam na stanowisku pracownika socjalnego do 31.12.2013 r., gdyż pracodawca weryfikował dyplomy i otrzymał z Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej odpowiedź, iż ukończone przeze mnie studia ne uprawniają do wykonywania powyższego zawodu.

Otrzymałam propozycję aneksu do umowy, w którym zaproponowano mi etat pomocy administracyjnej, na co się zgodziłam. Moja uczelnia stoi na stanowisku, że posiadam uprawnienia, natomiast ministerstwo nadal uważa, że nie.

Proszę o podpowiedź, w którym sądzie mogłabym ustalić czy posiadam rzeczone uprawnienia czy nie? Dziękuję z góry za jakiekolwiek zainteresowanie się tym wątkiem, gdyż po 5 latach moich studiów dziennych nie posiadam żadnych uprawnień do wykonywania jakiegokolwiek zawodu.

[ porady z tej kategorii ]


DODAJ ODPOWIEDŹ:

Powiadom mnie emailem, gdy ktoś jeszcze odpowie na to pytanie

ZOBACZ PODOBNE PYTANIA

 • pjedraszek7

  Dodano 2013-07-07 17:38 przez pjedraszek7

  Błędnie wystawione dokumenty po raz trzeci. Co robić?

  Witam,
  Ukończyłam UM w Łodzi i jak każdy absolwent oczekiwałam dokumentów potwierdzających, iż mogę bez żadnego problemu wykonywać swój zawód. Jednakże okazało się inaczej. Po 2 tygodniach  od otrzymania dyplomu uczelnia zażądała jego zwrotu, ponieważ "zawartość merytoryczna" była błędnie wypisana.
  ...

 • konto usunięte

  Dodano 2014-03-04 21:44 przez konto usunięte

  Czy jeśli przegram sprawę cywilną będę zmuszona do wypłacenia zadośćuczynienia?

  Witam!
  Przeciwko mnie toczy się postępowanie cywilne, powódka żąda ode mnie 4 tys. zł zadośćuczynienia. Jeśli przegram sprawę, to będę musiała wypłacić zadośćuczynienie czy tylko dostanę karę grzywny? Czy sędzia może zmniejszyć kwotę zadośćuczynienia? Jaki przebieg mają sprawy między członkami rodzi...

 • konto usunięte

  Dodano 2014-03-16 20:35 przez konto usunięte

  Kiedy mogę prosić sąd o przesłuchanie świadka?

  Witam!
  Przeciwko mnie jest prowadzone postępowanie cywilne o pomówienie. Dostałam pozew na który odpisałam lecz nie wspomniałam o świadku, który poprze moje słowa.
  Czy bezpośrednio na sprawie mogę prosić o przesłuchanie świadka? Czy muszę to jakoś zgłosić przed sprawą? Kiedy i jak wnioskować o przes...

 • konto usunięte

  Dodano 2014-03-15 19:25 przez konto usunięte

  Problem ze spadkiem :(

  Witam,
  problem polega na tym, że 4 lata temu zmarł mój tata, który ma czworo rodzeństwa i spadek po ich rodzicach przeszedł na nich.. Jednak od śmierci mojego taty, to zmieniło się tak, że część taty należy do mnie, mojej mamy i siostry...
  Rodzina niestety nie może się dogadać w związku z podziałem ...

 • ana169

  Dodano 2014-03-07 23:10 przez ana169

  Wysokość wynagrodzenia na 1/2 etatu

  Zatrudniona jestem na 1/2 etatu na umowę o pracę od 07.02-31.03.2014 r. wynagrodzenie brutto wynosi 840 zł. Jaką pensję powinnam dostać w lutym a jaką w marcu? Ile przysługuje mi dni wolnego? Czy ktoś mi może wytłumaczy?
  Ta umowa jest zawarta po stażu. Ukończyłam technikum i chodzę na studia.

Publikowane w serwisie porady mają charakter edukacyjny i nie mogą być traktowane jako profesjonalne konsultacje dotyczące konkretnych przypadków. Redakcja ani wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych porad.Porady - pytania i odpowiedzi

Podobne artykuły

Szukaj pytań i odpowiedziZadaj pytanie

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zadaj pytanie w kategorii Prawo pracy

Eksperci radzą

Ostatnio udzielone odpowiedzi

Tematy

Poprzednie pytania