eGospodarka.pl

eGospodarka.plPoradyBranżeOświata i wychowanie › Czy mam uprawnienia?


2020-06-30 14:15 autor: Kingap

1 004 odsłon

Czy mam uprawnienia?

Witam serdecznie! Chciałabym uzyskać informację, czy w świetle obecnego rozporządzenia mam uprawnienia do wykonywania zawodu wychowawcy w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym  bądź Ośrodku Rewalidacyjno-Wychowawczym?

W lutym 2013 r. ukończyłam studia inżynierskie, następnie studia podyplomowe oligofrenopedagogika i z dn. 6.10 2019 r. studia podyplomowe przygotowanie pedagogiczne.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

[ porady z tej kategorii ]


DODAJ ODPOWIEDŹ:

Powiadom mnie emailem, gdy ktoś jeszcze odpowie na to pytanie

ZOBACZ PODOBNE PYTANIA

 • DorotaEla

  Dodano 2021-01-25 14:51 przez DorotaEla

  Uprawnienia na przyczepę

  Dzień dobry,
  Prowadzę jednoosobową działalność gospodarczą, planuję zrobić uprawnienia na przyczepę tzw. E do B. Czy koszt wykonania tych uprawnień mogę zaliczyć do kosztów uzyskania przychodów oraz odliczyć podatek VAT, jeżeli by wystąpił?

 • Haczus

  Dodano 2020-01-04 00:21 przez Haczus

  Jaki mam zawód/wykształcenie?

  Witam,pytanie jest następujące: byłem uczniem technikum gastronomicznego na kierunku technik żywienia i usług gastronomicznych, zdałem pierwsza kwalifikacje zawodową T-6 Kucharz. I na tym samym roku przerwałem szkołę.Jaki mam zawód/wykształcenie?

 • Wiki48

  Dodano 2019-10-18 11:21 przez Wiki48

  Kwalifikacje dyrektora szkoły niepublicznej

  Czy dyrektor niepublicznej szkoły podstawowej musi być nauczycielem mianowanym i magistrem?

 • animal

  Dodano 2019-10-12 19:03 przez animal

  Podatek VAT za szkolenia. Czy jest obowiązkowy?

  Witam serdecznie,jestem programistą i prowadzę szkolenia/korepetycje z programowania i płacę podatek VAT 23%, który mnie zabija. Słyszałem, że można zrobić wykształcenie pedagogiczne i tego podatku nie płacić się. Czy jest to prawda? Czy muszę w takim razie zrobić studia pedagogiczne pierwszego lub ...

 • Mati254

  Dodano 2019-06-24 12:47 przez Mati254

  Koordynator ds. BHP a praca

  Czy mogę pełnić rolę koordynator ds. BHP na budowie jako osoba samozatrudniona?  Posiadam wykształcenie wyższe w tym zakresie lecz nie posiadam roku stażu? Będę  tylko i wyłącznie pomagał przy IBWR i BIOZ oraz  weryfikował badania, szkolenia itp.  Proszę o pomoc.

Publikowane w serwisie porady mają charakter edukacyjny i nie mogą być traktowane jako profesjonalne konsultacje dotyczące konkretnych przypadków. Redakcja ani wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych porad.Porady - pytania i odpowiedzi

Podobne artykuły

Szukaj pytań i odpowiedziZadaj pytanie

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zadaj pytanie w kategorii Oświata i wychowanie

Eksperci radzą

Ostatnio udzielone odpowiedzi

Tematy

Poprzednie pytania