eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plPoradyPracaBHP › Czy drążek gimnastyczną w biurze jest zgodny z BHP?


2018-03-01 16:17 autor: Ryfunia83

1 903 odsłon

Czy drążek gimnastyczną w biurze jest zgodny z BHP?

Mam problem z umieszczeniem w biurze, gdzie pracują informatycy, drążka gimnastycznego do podciagania i rozciągania kręgosłupa.

Czy jest to zgodne z przepisami BHP, by umieścić regulamin korzystania, jakieś podpisane oświadczenia? Może ktoś ma pomysł jak to rozwiązać?

[ porady z tej kategorii ]


DODAJ ODPOWIEDŹ:

Powiadom mnie emailem, gdy ktoś jeszcze odpowie na to pytanie

ZOBACZ PODOBNE PYTANIA

  • michalmmm

    Dodano 2018-01-13 14:09 przez michalmmm

    Zabezpieczenia przy pracach na wysokości

    Witam,
    mam pytanie: czy pracownik, który pracuje na dachu, który musi być wyposażony w szelki bezpieczeństwa, zamiast szelek może mieć założoną uprząż wspinaczkową jako zabezpieczenie przed upadkiem?

  • Momek

    Dodano 2017-12-29 11:32 przez Momek

    Malowanie pomieszczeń biurowych w trakcie pracy

    Dzień dobry,chciałabym zapytać czy malowanie pomieszczeń, w których pracują pracownicy przy komputerach jest zgodne z obowiązującymi przepisami? Pracujemy w biurze na tak zwanym open space, nasz pracodawca postanowił pomalować całe piętro, w tym również pomieszczenie w którym pracujemy. Ma zamiar zr...

  • Krzysiek0576

    Dodano 2018-01-23 14:54 przez Krzysiek0576

    Czy jest to praca na wysokości?

    Firma zatrudnia pracowników, którzy wykonują pracę na urządzeniach przeróbczych w obiektach budowlanych wielokondygnacyjnych lecz bez ścian. Zabezpieczeniem przed upadkiem z wysokości są stałe elementy konstrukcyjne w postaci balustrady o wysokości 1,1 m, krawężniki 15 cm pomiędzy balustradą a krawę...

  • konto usunięte

    Dodano 2018-01-17 14:03 przez konto usunięte

    Wyciąg spawalniczy. Czy musi być w spawalni?

    Witam,cyt.: art. 304.  § 1. Pracodawca jest obowiązany zapewnić bezpieczne i higieniczne warunki pracy, o których mowa w art. 207 § 2, osobom fizycznym wykonującym pracę na innej podstawie niż stosunek pracy w zakładzie pracy lub w miejscu wyznaczonym przez pracodawcę, a także osobom prowadzącym w z...

  • Robur1

    Dodano 2018-10-30 09:19 przez Robur1

    Czas pracy przy oczyszczaniu terenów z materiałów niebezpiecznych

    Dzień dobry,czy istnieje ustawa regulująca czas pracy na terenach, gdzie prowadzone są prace przy oczyszczaniu terenów z materiałów niebezpiecznych? Pytam ponieważ w innych krajach europejskich regulacja ta odnosi się do tych prac i zabrania wykonywania ich w godzinach po zmierzchu do świtu. Poza ty...

Publikowane w serwisie porady mają charakter edukacyjny i nie mogą być traktowane jako profesjonalne konsultacje dotyczące konkretnych przypadków. Redakcja ani wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych porad.



Porady - pytania i odpowiedzi

Podobne artykuły

Szukaj pytań i odpowiedzi



Zadaj pytanie

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zadaj pytanie w kategorii BHP

Eksperci radzą

Ostatnio udzielone odpowiedzi

Tematy

Poprzednie pytania