eGospodarka.pl

eGospodarka.plPoradyPrawoPrawo pracy › pomocy!!!!!!!!!!chcą zmian nie do zaakceptowania


2009-02-13 12:18 autor: buckun79

848 odsłon

pomocy!!!!!!!!!!chcą zmian nie do zaakceptowania

Pracowałam jako przedstawiciel handlowy, zaszłam w ciążę, przebywałam na zwolnieniach, po wykorzystaniu urlopu macierzyńskiego, urlopu wypoczynkowego chciałam wrócić do pracy, mój dyrektor powiedział, że osoba która mnie zastępowała dostała aneks do umowy i ma normalną nie czekali aż wrócę do pracy, odczekałam 6 mies na zwolnieniach i w poniedziałek mam rozmowę z Panią kierownik , ale z dobrego źródła wiem, że chcą żeby wróciła, ale na inny teren oddalony ode mnie o 100km w jedna stronę, ja chcę swój stary teren, a oni pewnie zaproponują mi ten inny bo jak już 6 mies wcześniej rozmawiałam z Dyrektorem to tak mi powiedział , co ja mogę zrobić? Dodam, że nadal karmię naturalnie, ale firma i tak powie, że mam pracę zadaniową, pomóżcie bo nie wiem jak mam się wybronić!!!!!!!! Córka ma już 12 miś , musze wrócić do pracy ze względów finansowych. Czy ja mam jakies prawa? Jak mogę się wybronić!

dziękuję za podpowiedzi

[ porady z tej kategorii ]


DODAJ ODPOWIEDŹ:

Powiadom mnie emailem, gdy ktoś jeszcze odpowie na to pytanie

Publikowane w serwisie porady mają charakter edukacyjny i nie mogą być traktowane jako profesjonalne konsultacje dotyczące konkretnych przypadków. Redakcja ani wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych porad.Porady - pytania i odpowiedzi

Szukaj pytań i odpowiedziZadaj pytanie

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zadaj pytanie w kategorii Prawo pracy

Eksperci radzą

Ostatnio udzielone odpowiedzi

Tematy

Poprzednie pytania

Ok, rozumiem Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.