eGospodarka.pl

eGospodarka.plPoradyPo godzinachZdrowie › Czy wybielanie zębów jest bolesne?


2018-05-09 11:23 autor: konto usunięte

3 390 odsłon

Czy wybielanie zębów jest bolesne?

Cześć wszystkim :)

Planuje zabieg wybielania zębów u dentysty, dokładniej mówiąć chcę to zrobić lampą Beyond Plus, przygotowuję sie do tego zabiegu pierwszy raz i w sumie muszę powiedzieć, że mam pewne obawy. Zastanawiam się czy wybielanie zębów jest bezpieczne? Nie wywołuje żadnych skutków ubocznych? Słyszałam, że w wielu przypadkach po wykonaniu zabiegu zęby stają się dużo bardziej wrażliwe na ciepło i zimno.

Co prawda byłam już na pierwszej konsultacji u dentysty w Krakowie, szczegółowo objaśnił mi kolejne etapy zabiegu i co trzeba zrobić by osiągnąć najlepszy efekt, poczytałam też troszkę na ten temat. Muszę przyznać, że profesjonalne podejście i objaśnienie całej procedury mnie uspokoiło, ale jednak chciałabym poznać waszą opinie na ten temat.

Z góry dzięki! :)

[ porady z tej kategorii ]


DODAJ ODPOWIEDŹ:

Powiadom mnie emailem, gdy ktoś jeszcze odpowie na to pytanie

Publikowane w serwisie porady mają charakter edukacyjny i nie mogą być traktowane jako profesjonalne konsultacje dotyczące konkretnych przypadków. Redakcja ani wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych porad.Porady - pytania i odpowiedzi

Szukaj pytań i odpowiedziZadaj pytanie

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zadaj pytanie w kategorii Zdrowie

Eksperci radzą

Ostatnio udzielone odpowiedzi

Tematy

Poprzednie pytania