eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plPoradyPracaUrzędy / Sądy › Bardzo dziękuje za porady...


2012-08-20 19:56 autor: BASIA0885

2 659 odsłon

Bardzo dziękuje za porady...

Bardzo dziękuje za porady!!! Z tego co państwo mi piszecie  to mam nikłe szanse na jakąś wygraną w sądzie gdyż nie mam dowodów na piśmie bo gdy tylko upomniałam się o swoje to od razu zaległy urlop i wypowiedzenie, więc jestem na straconej pozycji ale się nie poddam i będę próbowała niech tacy pracodawcy "jak mój" wiedzą, że my pracownicy mamy jakieś prawa i że potrafimy upomnieć się o swoje. Jeszcze raz Bardzo Dziękuje!!!

Pytanie zaktualizowano 2012-08-20 20:17

A jeśli chodzi o uzasadnienie mojej szefowej ,że  likwiduje stanowisko pracy ze względu na pogarszającą się sytuacje ekonomiczną firmy to jest to kłamstwo gdyż po wysłaniu mnie na urlop  zatrudniła kolejną pracownice gdyż godziny pracy w sklepie w którym pracuje to od 6 do 18.Jeszcze raz DZIĘKUJE za naprowadzenie,bardzo mi pomogliście teraz bynajmniej wiem czego się trzymać by dojść mojej racji.                                                                                                                                                   POZDRAWIAM!!!

[ porady z tej kategorii ]

UDZIELONE ODPOWIEDZI

  • 2012-08-21 19:24 autor odpowiedzi: S-Kadra Beata Barwinek

    Witam  i życzę Pani powodzenia. Fakt zatrudnienia innego pracownika już po Pani zwolnienieu i to z powodu likwidacji stanowiska pracy może przemawiać na Pani korzyść, gdyż może wskazywać na pozornośc likwidacji.

    Zatrudnienie, bezrobocie,rynek pracy, prawo administracyjne,

    Oceń odpowiedź 0 0

    skomentuj | odpowiedz


DODAJ ODPOWIEDŹ:

Powiadom mnie emailem, gdy ktoś jeszcze odpowie na to pytanie

Publikowane w serwisie porady mają charakter edukacyjny i nie mogą być traktowane jako profesjonalne konsultacje dotyczące konkretnych przypadków. Redakcja ani wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych porad.Porady - pytania i odpowiedzi

Szukaj pytań i odpowiedziZadaj pytanie

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zadaj pytanie w kategorii Urzędy / Sądy

Eksperci radzą

Ostatnio udzielone odpowiedzi

Tematy

Poprzednie pytania