eGospodarka.pl

eGospodarka.plPoradyPracaUrzędy / Sądy › Podpis bezrobotnego na liście w UP. Czy można składać w miejscu zamieszkania zamiast zameldowania?


SPONSOR KATEGORII:

PIT 2022

2014-03-04 21:38 autor: Szerszeń

3 034 odsłon

Podpis bezrobotnego na liście w UP. Czy można składać w miejscu zamieszkania zamiast zameldowania?

Witam,

zameldowany jestem w Lubaniu Śląskim i tamteż podlegam pod UP. Niestety mieszkam w okolicy Nowego Sącza u znajomej, ale bez meldunku. Czy jest jakaś możliwość żebym podpisywał się w UP w Nowym Sączu?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

[ porady z tej kategorii ]

UDZIELONE ODPOWIEDZI

 • 2014-03-05 12:37 autor odpowiedzi: Zielona_Linia

  Nie, nia ma takiej możliwości. Osoba bezrobotna zobowiązana jest zgłaszać się na wizyty do urzędu pracy, w którym jest zarejestrowana.

  Oceń odpowiedź 1 0

  skomentuj | odpowiedz


DODAJ ODPOWIEDŹ:

Powiadom mnie emailem, gdy ktoś jeszcze odpowie na to pytanie

ZOBACZ PODOBNE PYTANIA

 • Sylvuszka

  Dodano 2016-01-03 14:03 przez Sylvuszka

  Becikowe - jeden pracujący rodzic

  Witam, jak to jest w końcu z tym nowym becikowym? Jestem w ciąży, jeszcze studiuję, później będę bezrobotna. Mój mąż ma umowę o pracę. Czy przysługuje nam comiesięczna wypłata becikowego? Bo co forum, to inaczej piszą, dlatego proszę o wypowiedź eksperta. I gdzie się starać o becikowe, jeśli jestem ...

 • roki1332

  Dodano 2016-10-11 17:53 przez roki1332

  Jak starać się o mieszkanie od gminy?

  Obecnie mieszkam razem z przyrodnią siostrą w mieszkaniu własnościowym mojego chłopaka, ale nie jesteśmy tu zameldowane. Siostra jest pełnoletnia, mieszka ze mną, ponieważ nasza matka jest alkoholiczką, nie pracuje i sprowadza nieciekawe towarzystwo do domu, dlatego zabrałam siostrę do siebie.Siostr...

 • paulinagar

  Dodano 2014-10-07 20:26 przez paulinagar

  Czy bezrobotny mąż rolnik może mieć ubezpieczenie zdrowotne u pracodawcy żony?

  Witam,
  czy mogę zgłosić męża do ubezpieczenia zdrowotnego u swojego pracodawcy, jeśli mąż posiada gospodarstwo rolne ale jest osobą bezrobotną i pobierał zasiłek, lecz niestety nie zgłosił się do podpisania w UP i stracił tytuł do pobierania zasiłku oraz ubezpieczenie zdrowotne.
  Czy w takiej sytuacj...

 • anetkad835

  Dodano 2014-02-27 19:23 przez anetkad835

  Dwa adresy a rozliczenie PIT

  Witam,
  mam pytanie, co mam zrobić jeżeli dostałam z ZUS-u PIT-40A na adres zamieszkania a PIT-11 od pracodawcy na adres zameldowania? Dodam, że rozliczają to dwa różne urzędy skarbowe. Co mam dalej zrobić?

 • owska56

  Dodano 2014-02-24 08:39 przez owska56

  Wymeldowanie członka rodziny

  Witam,
  córka przez okres 5 lat mieszka i pracuje za granicą, dotychczas nie jest wymeldowana. Czy mogą grozić jakieś sankcje karne za nie wymeldowanie?
  Pozdrawiam

Publikowane w serwisie porady mają charakter edukacyjny i nie mogą być traktowane jako profesjonalne konsultacje dotyczące konkretnych przypadków. Redakcja ani wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych porad.Porady - pytania i odpowiedzi

Podobne artykuły

Szukaj pytań i odpowiedziZadaj pytanie

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zadaj pytanie w kategorii Urzędy / Sądy

Eksperci radzą

Ostatnio udzielone odpowiedzi

Tematy

Poprzednie pytania