eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca



2007-11-04 15:22 autor: maniek1966

2 467 odsłon

Przetarg

Mam pytanie jaka kwota wchodzi w rachube żeby trzeba było ogłosić przetarg w Zakładzie Opieki zdrowotnej ????:)

[ porady z tej kategorii ]

UDZIELONE ODPOWIEDZI

  • 2007-11-04 21:01 autor odpowiedzi: eGospodarka.pl - Dział Podatkowy

    Nie wiem czy dokładnie o to chodzi, ale ustawę Prawo zamówień publicznych stosuje się do zamówień i konkursów, których wartość przekracza wyrażoną w złotych równowartość kwoty 14.000 euro (art. 4 pkt 8 ustawy)

    Oceń odpowiedź 0 0

    skomentuj | odpowiedz

  • 2008-03-25 18:06 autor odpowiedzi: MELAKALWARYJSKA

    mam pytanie licytuja mi samochod u komornika daje komornik gdzies ogłoszenie

    Oceń odpowiedź 0 0

    skomentuj | odpowiedz

  • 2008-03-26 07:20 autor odpowiedzi: eGospodarka.pl - Dział Podatkowy

    mhm - u siebie na tablicy ogłoszeń, w innych podobnych jednostkach (np. urząd skarbowy), może dać w prasie czy internecie.

    Oceń odpowiedź 0 0

    skomentuj | odpowiedz


DODAJ ODPOWIEDŹ:

Powiadom mnie emailem, gdy ktoś jeszcze odpowie na to pytanie

Publikowane w serwisie porady mają charakter edukacyjny i nie mogą być traktowane jako profesjonalne konsultacje dotyczące konkretnych przypadków. Redakcja ani wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych porad.



Porady - pytania i odpowiedzi

Szukaj pytań i odpowiedzi



Zadaj pytanie

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zadaj pytanie w kategorii Prawo zamówień publicznych

Eksperci radzą

Ostatnio udzielone odpowiedzi

Tematy