eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plPoradyPrawoPrawo gospodarcze › Czy spółka z o.o. z siedzibą w np. Gdańsku może podawać inny adres do korespondencji?


2013-06-12 12:31 autor: puma

2 606 odsłon

Czy spółka z o.o. z siedzibą w np. Gdańsku może podawać inny adres do korespondencji?

Czy spółka z o.o. z siedzibą w np. Gdańsku może podawać inny adres do korespondencji? Terenem działalności spółki jest cała Polska i zagranica. Czy na dokumentach dot. transakcji handlowych możemy podawać inny adres do korespondencji?

[ porady z tej kategorii ]


DODAJ ODPOWIEDŹ:

Powiadom mnie emailem, gdy ktoś jeszcze odpowie na to pytanie

ZOBACZ PODOBNE PYTANIA

 • akeda

  Dodano 2013-05-24 09:57 przez akeda

  Czy możliwa sprzedaż i kupno poza granicami RP?

  Czy polska spółka z o.o. może kupić towar w kraju spoza Unii np. z Rosji i sprzedać go bezpośrednio z kraju nabycia do Chin? Wg pani z Izby Skarbowej powinienem otworzyć działalność w Rosji (???!!!).
  Proszę o Państwa opinie.

 • konto usunięte

  Dodano 2013-06-12 18:17 przez konto usunięte

  Zakup towarów w Szwecji i sprzedaż w Norwegii a stawka VAT

  Jak wygląda zakup towarów w Szwecji i sprzedaży do Norwegii przez polski podmiot? Co się wtedy dzieje z podatkiem VAT, gdzie i jak deklarować tę dostawę do Norwegii? Czy to bedzie dobra traskacja?
  Z góry dziękuje za odpowiedź.

 • firmowaaaaa

  Dodano 2013-05-21 13:31 przez firmowaaaaa

  Pośrednik w eksporcie mięsa poza Unię Europejską

  Mam zarejestrowaną firmę, która handluję mięsem i sprzedaje większość na Słowację. Chciałbym zacząć handel w Kazachstanie. Będę kupował w Polsce koninę i sprzedawał ją do Kazachstanu. Czy jako pośrednik potrzebuję jakiegoś pozwolenia lub innych rzeczy, żebym mógł zacząć sprzedaż?

 • puma

  Dodano 2013-06-28 08:59 przez puma

  Spółka z o.o. a wyrobienie pieczątki firmowej

  Jesteśmy nowo powstałą spółką z o.o. Siedziba spółki mieści się gdzie indziej, niż prowadzone są księgi rachunkowe. Tak jak każdy nowo tworzący się podmiot, wyrabiamy dla spółki pieczątki firmowe, czy możemy zamieścić w treści pieczątki: nazwa spółki z siedzibą w np. Gdańsku?

 • emmarta

  Dodano 2014-01-22 09:43 przez emmarta

  Adres firmy

  Witam,
  bardzo proszę o poradę. Czy jest możliwość, aby firma sp. z o.o. niejednoosobowa zamieściła na swoim produkcie (w sprzedaży) adres do korenspondencji zamiast adresu siedziby firmy?
  Proszę o odpowiedź i dziękuję

Publikowane w serwisie porady mają charakter edukacyjny i nie mogą być traktowane jako profesjonalne konsultacje dotyczące konkretnych przypadków. Redakcja ani wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych porad.Porady - pytania i odpowiedzi

Podobne artykuły

Szukaj pytań i odpowiedziZadaj pytanie

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zadaj pytanie w kategorii Prawo gospodarcze

Eksperci radzą

Ostatnio udzielone odpowiedzi

Tematy

Poprzednie pytania