eGospodarka.pl

eGospodarka.plPoradyPrawoPrawo administracyjne › Termin odpowiedzi na pismo skierowane do GOSiR


2017-02-13 11:47 autor: terapeuta

1 777 odsłon

Termin odpowiedzi na pismo skierowane do GOSiR

Witam,

chciałam zorganizować jako placówka oświatowa, na miejskim basenie terapię dla dzieci niepełnosprawnych. Terapię prowadziłaby fizjoterapeutka zatrudniona w naszej placówce. Skierowałam więc pismo do dyrekcji GOSiR z zapytaniem o zgodę na możliwość organizacji terapii.

Dokładnie opisałam warunki współpracy, zaznaczając, że nie są to zajęcia pływania, a terapia mająca na celu poprawienie koordynacji, relaksację, obniżenie napięcia mięśniowego. Zgodnie z regulaminem basenu bez zgody dyrekcji nie mogą odbywać się żadne zajęcia. Jest oczywiście możliwość wynajęcia części basenu za dość wysoką kwotę, jednak terapia, którą chciałabym zorganizować nie wymaga wynajęcia basenu, zajęcia terapeutyczne odbywają się wg potrzeb dzieci, bywa, że np. o godz 19. lub w weekend i są to zajęcia indywidualne.

Dyrekcja dość mocno unika tematu stwarzając problemy z wejściem na basen. Wystosowałam pismo, jednak mija już prawie 2 miesiące od złożenia podania, a odpowiedzi nie ma. Czy w związku z tym brak odpowiedzi na pismo mogę traktować jako pozytywne rozpatrzenie mojej prośby? Biorąc pod uwagę, że sprawa może być dla GOSiR "skomplikowana" termin odpowiedzi to 2 miesiące, co powinnam zrobić po upływie 2 miesięcy?

[ porady z tej kategorii ]

UDZIELONE ODPOWIEDZI

  • 2017-02-13 17:26 autor odpowiedzi: Grzegorz Faluszczak GFX-Consulting

    Zaproponowała Pani współpracę, więc nikt na nią nie musi się zgadzać. Skoro nie odpowiadają to olali temat, albo Pani oferta jest dla nich nie atrakcyjna. A może tam ktoś Panią nie lubi lub zazdrości.

    Oceń odpowiedź 0 0

    skomentuj | odpowiedz


DODAJ ODPOWIEDŹ:

Powiadom mnie emailem, gdy ktoś jeszcze odpowie na to pytanie

ZOBACZ PODOBNE PYTANIA

Publikowane w serwisie porady mają charakter edukacyjny i nie mogą być traktowane jako profesjonalne konsultacje dotyczące konkretnych przypadków. Redakcja ani wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych porad.Porady - pytania i odpowiedzi

Szukaj pytań i odpowiedziZadaj pytanie

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zadaj pytanie w kategorii Prawo administracyjne

Eksperci radzą

Ostatnio udzielone odpowiedzi

Tematy

Poprzednie pytania