eGospodarka.pl

eGospodarka.plPoradyFirmaKsięgowość / Finanse › forum plus podatki


2012-08-09 23:04 autor: rafal

2 099 odsłon

forum plus podatki

Witam

1.Chciałem zapytać czy mogą Państwo polecić mi jakieś ciekawe forum gdzie ludzie na poziomie początkującym mogą zadawać pytania innym osobom bardziej doświadczonym z dziedziny księgowości i podatków ? Na forum egospodarka sa pytania do ekspertów gdy chodzi o rzeczywiście poważne sprawy. Ja jako początkującym nie chciałbym zawracać głowy a z drugiej strony bardzo zależy mi na tym żeby móc zadać pytania i gdyby znalazł się ktoś kto zna odpowiedź móc na forum taką odpowiedź uzyskać. Chodzi mi o coś mniej formalnego niż forum na egospodarka- tutaj już rzeczywiście są eksperci i zawracanie im głowy błachostkami było by troche nie na miejscu. Prośba o pomoc.

2. Czy w praktyce księgowej prowadzi się równocześnie podatkową jak i bilansową ewidencję na przykład środków trwałych? Pytam w kontekście podatku odroczonego i różnic przejściowych. Jeśli tak, z jakich kont się korzysta?

3. W jaki sposób koryguje się wartość podatkową i bilansową na przykład środków trwałych aby poprawnie naliczyć podatki? 

[ porady z tej kategorii ]


DODAJ ODPOWIEDŹ:

Powiadom mnie emailem, gdy ktoś jeszcze odpowie na to pytanie

Publikowane w serwisie porady mają charakter edukacyjny i nie mogą być traktowane jako profesjonalne konsultacje dotyczące konkretnych przypadków. Redakcja ani wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych porad.Porady - pytania i odpowiedzi

Szukaj pytań i odpowiedziZadaj pytanie

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zadaj pytanie w kategorii Księgowość / Finanse

Eksperci radzą

Ostatnio udzielone odpowiedzi

Tematy

Poprzednie pytania