eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plPoradyFirmaKsięgowość / Finanse › Zmiany w regulaminie


2018-12-19 11:30 autor: freak

766 odsłon

Zmiany w regulaminie

Witam,

prowadzę serwis internetowy, w którym użytkownicy rejestrują się, wpłacają dowolną kwotę i składają zamówienia pobierając środki z tego konta. Mam mnóstwo użytkowników, którzy mają mniejsze lub większe pieniądze pozostawione na tych kontach, czasami nawet od 7 lat.

Ponieważ zamierzam zakończyć działalność chciałbym zmienić regulamin świadczenia usług w którym ustanowię opłatę miesięczną za posiadanie aktywnego konta w wysokości 5 zł/miesiąc. W szczególności chodzi mi o wyzerowanie sald abym mógł spokojnie zamknąć całkowicie serwis internetowy.

Proszę o odpowiedź, czy taki nowy zapis w regulaminie jest zgodny z prawem i jakie są warunki wprowadzenia takiego zapisu do niego? Czy istnieje coś takiego jak cicha zgoda na nowe warunki? Jaki jest minimalny czas od momentu poinformowania użytkownika do wprowadzenia nowych zapisów?

[ porady z tej kategorii ]


DODAJ ODPOWIEDŹ:

Powiadom mnie emailem, gdy ktoś jeszcze odpowie na to pytanie

ZOBACZ PODOBNE PYTANIA

 • Krzysztof pl

  Dodano 2014-01-10 08:20 przez Krzysztof pl

  Sklep internetowy tylko dla osób firm prowadzących działalność

  Witam,
  czy istnieje możliwość wprowadzenia ograniczenia zakupów tylko dla danej grupy odbiorców? Kowalski jest klientem znikomym, z którego jestem w stanie zrezygnować, a całą ofertę chcę skierować do firm i osób prowadzących działalność gospodarczą. Czy mogę zastrzec coś takiego w regulaminie sklep...

 • adrain87

  Dodano 2018-01-18 13:07 przez adrain87

  Brak gwarancji na towar, a obowiązek informowania o tym w regulaminie

  Witam,oferuję odzież w swoim sklepie internetowym. Niestety producent nie oferuje swojej gwarancji na towar. Ja jako sprzedawca odpowiadam z tytułu rękojmi, czy muszę informować w regulaminie sklepu o braku gwarancji na towar?

 • konto usunięte

  Dodano 2013-10-02 14:17 przez konto usunięte

  Regulamin sklepu internetowego

  Chcę założyć sklep internetowy. Do czego musi być stworzony regulamin sklepu? Jakie przepisy to regulują?

 • konto usunięte

  Dodano 2013-06-14 11:19 przez konto usunięte

  Regulamin sklepu internetowego a sąd siedziby sprzedającego

  Czy zapis w regulaminie sklepu internetowego o tym, że sądem właściwym do rozpoznawania sporów związanych z umowami zawartymi za pośrednictwem sklepu internetowego jest sąd siedziby sprzedającego jest zgodne z prawem?

 • konto usunięte

  Dodano 2014-02-22 02:36 przez konto usunięte

  Zakup w sklepie internetowym

  Witam,
  dokonałem zakupu 200 sztuk alkomatów w sklepie internetowym w cenie 1,40 zł za sztukę. Dostałem potwierdzenie zakupu, pieniądze przelałem na konto firmy, po kilku godzinach sprzedający odstąpił od umowy sprzedaży informując mnie, że pomyłkowo została wprowadzona błędna cena towaru i towar nie...

Publikowane w serwisie porady mają charakter edukacyjny i nie mogą być traktowane jako profesjonalne konsultacje dotyczące konkretnych przypadków. Redakcja ani wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych porad.Porady - pytania i odpowiedzi

Podobne artykuły

Szukaj pytań i odpowiedziZadaj pytanie

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zadaj pytanie w kategorii Księgowość / Finanse

Eksperci radzą

Ostatnio udzielone odpowiedzi

Tematy

Poprzednie pytania