eGospodarka.pl

eGospodarka.plPoradyBranżeInformatyka › Problem z Lenovo y50-70


2018-04-09 15:22 autor: Wasior700

1 050 odsłon

Problem z Lenovo y50-70

Witam serdecznie,

od dwóch dni nie jestem w stanie uruchomić żadnej gry. Nie tylko Wiedźmina 3, czy AC Origins ale nawet KOTORa 2. Albo wyrzuca błąd o braku sterowników i nieobsługiwanej kariery (ac) albo po prostu wyskakuje komunikat, że program przestał działać. 

Próbowałem instalować sterowniki najnowsze, starsze, odinstalowywać całkiem. Nic nie pomogło. Dodam, że strasznie tnie mi się panel sterowania nVidia. 

Stwierdziłem więc, że coś nie tak z systemem i postanowiłem go sformatować. Chciałem zainstalować Windows 7 z pendrive (na tym samym laptopie robiłem to już co najmniej 3 razy. Za każdym razem bezproblemowo).

Niestety po kliknięciu na "zainstaluj Windows", wyrzuca komunikat o braku sterownika USB... Tu również próbowałem różnych rzeczy. Instalacja sterownika, zmienianie portów. Wszystko na nic. Obawiam się, że oba problemy są ze sobą powiązane, ale nie mam pomysłu co dalej.

[ porady z tej kategorii ]


DODAJ ODPOWIEDŹ:

Powiadom mnie emailem, gdy ktoś jeszcze odpowie na to pytanie

Publikowane w serwisie porady mają charakter edukacyjny i nie mogą być traktowane jako profesjonalne konsultacje dotyczące konkretnych przypadków. Redakcja ani wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych porad.Porady - pytania i odpowiedzi

Podobne artykuły

 • Microsoft Security Essentials skazany na śmierć z Windows 7?

  Microsoft Security Essentials skazany na śmierć z Windows 7?

  14 stycznia 2020 r. Microsoft kończy wsparcie dla systemu Windows 7. Równocześnie przestaną być aktualizowane zabezpieczenia dla komponentu Microsoft Security Essentials, który jest zintegrowany z Windows 7.

 • Pożegnanie z Windows 7

  Pożegnanie z Windows 7

  System operacyjny Windows 7 wciąż cieszy się dużą popularnością wśród użytkowników domowych i biznesowych. Ale nadmierne przywiązanie do tego oprogramowania może słono kosztować.

 • Najpopularniejsze systemy operacyjne: Windows 7 na czele

  Najpopularniejsze systemy operacyjne: Windows 7 na czele

  Najpopularniejszym systemem operacyjnym w naszym kraju jest Windows 7, za nim uplasowały się Android oraz Windows 8.1. Z analizy Gemius wynika, że "siódemka" cieszy się największą popularnością także w innych europejskich krajach.

 • Czy Windows 10 przebije Windows 7 i Androida?

  Czy Windows 10 przebije Windows 7 i Androida?

  Już od dzisiaj w Polsce dostępny jest Windows 10 - nowy system operacyjny ze stajni Microsoft. Dyskusja na jego temat rozgorzała jednak już dawno. Najczęściej poruszaną kwestią jest interfejs oraz dostępność oprogramowania, czyli ...

Szukaj pytań i odpowiedziZadaj pytanie

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zadaj pytanie w kategorii Informatyka

Eksperci radzą

Ostatnio udzielone odpowiedzi

Tematy

Poprzednie pytania