eGospodarka.pl

Twoje ustawienia

Porady

Kategorie

EKSPERCI

Nie mam telefonu już około 9 lat, a teraz komornik zajął mi z renty, która wynosi 600 zł, 180 zł. I piszę do niego, z jakiej  przyczyny on zajął mi rentę, on nie umie mi powiedzieć, tylko że wierzyciel firma windykacyjna do dostał nakaz do potrącenia, ale nie wie za co. I tylko domysły moje, że to może za telefon, ale też nie jestem pewna, czy komornik może powiedzieć że nie wie z jakiego tytułu zajęcie i zajmuje. Co mam z tym zrobić? Proszę o pomoc.
Pytanie zaktualizowano 2012-12-16 18:07
komornik zabiera 180 i   po tylu latach  czy to  możlywe   i czy komornik może  wejśc na  moją  tak małą rentę skoro  nie umie mi powiedzieć za co . co mogę ztym  zrobić proszę o porade

UDZIELONE ODPOWIEDZI

 • 2012-12-19 16:37 autor odpowiedzi: Kancelaria Radcy Prawnego Stanisław Wylag

  Dzień dobry,

  komornik z całą pewnością posiada prawomocne orzeczenie lub nakaz zapłaty (nie widnieje na nim tytuł płatności) prosze jednak zapytac komornika o numer sprawy Sądowej i sprawdzić w aktach sądowych czego dotyczy roszczenie.

  Pozdrawiam serdecznie,

  Anna Wyląg

  Kancelaria Radcy Prawnego Stanisława Wyląg

  Tarnowskie Góry

  Oceń odpowiedź 0 0

  skomentuj

 • 2012-12-19 16:43 autor odpowiedzi: barbara1

  Komornik tylko podał mi adres wierzyciela EOS Investment Poland GmbH  20-099 Hamburg, , Steindamm 71 którego reprezentuje: Kinga Brońska  50-116 Wrocław  Wrocław, Rynek 60i   kazał dzwonic  ale tam nikt nie odbiera

  Oceń odpowiedź 0 0

  skomentuj

DODAJ ODPOWIEDŹ:

Powiadom mnie emailem, gdy ktoś jeszcze odpowie na to pytanie

ZOSTAŃ EKSPERTEM

PODOBNE PYTANIA

O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.

 
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.