eGospodarka.pl

eGospodarka.plPoradyPodatkiVAT › Jak obliczyć VAT za grudzień 2013?


2014-01-08 10:52 autor: Rybka30

2 393 odsłon

Jak obliczyć VAT za grudzień 2013?

Witam,

zawsze obliczałam VAT np. w grudniu za listopad, to brałam sprzedaż za październik odjęłam zapłaty za październik, dodałam zapłaty za listopad i tak wyliczyłam należny. Reszta z listopada niezapłaconych przeszła na grudzień, i teraz według tego co robiłam powinnam wziąć wyliczając VAT za xii: sprzedaż za xi minus zapłaty listopadowe, zapłaty grudniowe i mam należny.

Czy niezapłacone faktury z grudnia mogę przenieść na styczeń 2014 r.? Według wzoru który stosuję? Czy nowe regulacje, które weszły tego nie zabraniają? Jestem osobą początkującą w prowadzeniu książki przychodów i rozchodów.

Proszę o pomoc z tym VAT-em.

[ porady z tej kategorii ]


DODAJ ODPOWIEDŹ:

Powiadom mnie emailem, gdy ktoś jeszcze odpowie na to pytanie

ZOBACZ PODOBNE PYTANIA

Publikowane w serwisie porady mają charakter edukacyjny i nie mogą być traktowane jako profesjonalne konsultacje dotyczące konkretnych przypadków. Redakcja ani wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych porad.Porady - pytania i odpowiedzi

Szukaj pytań i odpowiedziZadaj pytanie

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zadaj pytanie w kategorii VAT

Eksperci radzą

Ostatnio zadane pytania

Ostatnio udzielone odpowiedzi

Tematy

Poprzednie pytania

Porady Podatki

MENU
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.