eGospodarka.pl

eGospodarka.plPoradyFirmaZakładanie działalności › Poradnia dietetyczna. Czy taki układ jest dla mnie opłacalny?


2018-05-02 05:26 autor: Iwaaaaana

989 odsłon

Poradnia dietetyczna. Czy taki układ jest dla mnie opłacalny?

Witam,

dostałam propozycję założenia swojego gabinetu przy sklepie ze zdrową żywnością na zasadzie spółki cywilno-prawnej. Z ich strony zapewniają mi wyposażony gabinet, reklamę, działanie pod ich szyldem, z mojej strony jest to ciężka praca.

Oferują umowę na zasadzie 50/50 od przychodów. I tu rodzi się moje pytanie, czy będzie to dla mnie opłacalne? Obawiam się, że przy dzisiejszym rynku zarobię około 1000 zł.

[ porady z tej kategorii ]


DODAJ ODPOWIEDŹ:

Powiadom mnie emailem, gdy ktoś jeszcze odpowie na to pytanie

ZOBACZ PODOBNE PYTANIA

 • Karo1

  Dodano 2017-07-09 19:32 przez Karo1

  Jaka działalność najtańsza?

  Witam,mam pytanie odnośnie działalności gospodarczej. Chciałabym założyć firmę, która zajmuje się prowadzeniem zajęć tanecznych i wynajęciem sal. Jaka najtańsza jest działalność: cywilna czy spółka z.o.o? Jakie opłaty są przy założeniu i jaka jest opłata za ZUS?Będę wdzięczna za odpowiedź.

 • srupinska

  Dodano 2016-02-21 23:13 przez srupinska

  Jednoosobowa działalność czy spółka cywilna?

  Witam, razem z partnerem chcemy założyć firmę serwis AGD wraz ze sklepem. Mój partner jest bezrobotny, a ja mam umowę zlecenie do końca marca w innej firmie. Zastanawiamy się czy lepiej byłoby założyć jednoosobową działalność i zatrudnić drugą osobę na umowę, czy lepiej byłoby spółkę cywilną?

 • aidy100

  Dodano 2015-09-08 08:16 przez aidy100

  Jak otworzyć spółkę cywilną?

  Witam,chciałbym dowiedzieć się krok po kroku, jak otworzyć spółkę cywilną Polaka z obcokrajowcem (Anglik) i jak długo to trwa? Gdzie i jakie otworzyć konto bankowe? Jak wygląda sprawa opłat ZUS-u dla spółki? Sprzedaż odbywać się będzie na razie na terenie Polski.Pozdrawiam

 • Pio

  Dodano 2014-06-24 17:47 przez Pio

  Firma jednoosobowa czy spółka cywilna

  Witam, 
  wraz z moim znajomym chcielibyśmy założyć firmę, lecz nie możemy się zdecydować czy ma być to firma jednoosobowa, w której jeden zatrudni drugiego, czy spółka cywilna.
  Działalność ma na celu robienie reklamy przez internet (głownie przez Facebook) oraz reklamowanie nieruchomości w postaci ga...

 • KirliN

  Dodano 2014-06-11 22:01 przez KirliN

  Zysk procentowy jako forma wynagrodzenia?

  Witam,
  w niedalekiej przyszłości (myślę, że w tym roku) planuję założyć firmę. Obecnie współpracuję z dwiema osobami, które w tej chwili są w charakterze wykonawców mojego projektu, na którym będzie bazowała firma. Tutaj nasuwa mi się kilka pytań:
  1. Czy do tego celu najlepszym rozwiązaniem będzie s...

Publikowane w serwisie porady mają charakter edukacyjny i nie mogą być traktowane jako profesjonalne konsultacje dotyczące konkretnych przypadków. Redakcja ani wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych porad.Porady - pytania i odpowiedzi

Podobne artykuły

Szukaj pytań i odpowiedziZadaj pytanie

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zadaj pytanie w kategorii Zakładanie działalności

Eksperci radzą

Ostatnio udzielone odpowiedzi

Tematy

Poprzednie pytania