eGospodarka.pl

eGospodarka.plPoradyFirmaZakładanie działalności › Wybór nazwy firmy


2007-12-24 01:27 autor: kukiredrum

2 908 odsłon

Wybór nazwy firmy

Wymyśliłem sobie nazwę firmy wpisałem ją w okienko u góry czyli np. przeglądarka nic nie znalazła pod tą nazwą, ale jeśli wpisałem to w wyszukiwarkę np. google to znajduje mi jakąś firmę z taką nazwą i pokazuje linki do tej mojej wymyślonej nazwy strony, ale są już nie aktualne. Sklep ten widać jest dobrze rozreklamowany na sieci nawet w tej samej branży co mój ma być. Chciałbym się zapytać czy mogę wykorzystać tą nazwę sklepu jeśli już taka na rynku istnieje?

[ porady z tej kategorii ]

UDZIELONE ODPOWIEDZI

  • 2008-01-17 15:22 autor odpowiedzi: andrzej_malch

    Użyć raczej możesz bo i tak Twoja firma będzie się nazywała imię nazwisko nazwa lub nazwa imię nazwisko, ale to nie ma sensu chyba że odkupisz o właściciela nazwę domeny bo rozumiem że to ma być sklep internetowy. Jak sobie sprawdzisz to ta nazwa gonzo i .pl i .com są zajęte widzę że wolna jest nazwa egonzo.pl, ale ja bym wolał swoją nazwę reklamować a nie kojarzyć się z jakąś firmą, która może już nie istnieje (z nieznanych mi przyczyn).

    Oceń odpowiedź 0 0

    skomentuj | odpowiedz


DODAJ ODPOWIEDŹ:

Powiadom mnie emailem, gdy ktoś jeszcze odpowie na to pytanie

Publikowane w serwisie porady mają charakter edukacyjny i nie mogą być traktowane jako profesjonalne konsultacje dotyczące konkretnych przypadków. Redakcja ani wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych porad.Porady - pytania i odpowiedzi

Szukaj pytań i odpowiedziZadaj pytanie

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zadaj pytanie w kategorii Zakładanie działalności

Eksperci radzą

Ostatnio udzielone odpowiedzi

Tematy

Poprzednie pytania