eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plPoradyPodatkiRozliczenia roczne › student umowa zlecenie 26


2008-04-17 19:46 autor: jablonkam

2 165 odsłon

student umowa zlecenie 26

Witam

Jestem studentką mam mniej niż 26 lat

Pracowałam przez okres 6 miesięcy na umowę zlecenie

Dostałam Pit 11 od pracodawcy tam

w polu 54: 16000,00zł

w polu 55: 3200,00 zł

w polu 56: 12800,00 zł

w polu 57: 2432 zł

Proszę o pomoc w wypełnieniu pita 37

[ porady z tej kategorii ]

UDZIELONE ODPOWIEDZI

  • 2008-04-18 14:38 autor odpowiedzi: eGospodarka.pl - Dział Podatkowy

    Prosze sobie ściągnąć darmowy program komputerowy i wpisać te kwoty odpowiednio w pola

    43: 16 000

    44: 3 200

    47: 2 432

    Reszta wyliczy sie sama

    Podatki nie są skomplikowane. Niezrozumiałe są jedynie działania i "myśli" osób je tworzących.

    Oceń odpowiedź 0 0

    skomentuj | odpowiedz

  • 2008-04-18 22:44 autor odpowiedzi: jablonkam

    Dziękuje z odpowiedz

    Mam jeszcze jedno pytanie

    Ponieważ w polu nr 44 nie da sie wpisać kwoty 3200 zł

    redukuje się ona do 1302,00 pisze że to jest jakiś limita co zrobić z tym

    panie Krzysztofie S

    Pozdrawiam

    Oceń odpowiedź 0 0

    skomentuj | odpowiedz

  • 2008-04-19 20:02 autor odpowiedzi: eGospodarka.pl - Dział Podatkowy

    a jakiego programu Pan używa?

    Podatki nie są skomplikowane. Niezrozumiałe są jedynie działania i "myśli" osób je tworzących.

    Oceń odpowiedź 0 0

    skomentuj | odpowiedz

  • 2008-04-20 23:46 autor odpowiedzi: jablonkam

    Witam

    Mam płytkę z Gazety Prawnej "Pity za 2007"

    A program to Pit-y 2007

    Dziekuje

    Oceń odpowiedź 0 0

    skomentuj | odpowiedz

  • 2008-04-21 08:52 autor odpowiedzi: konto usunięte

    Tam jest więcej możliwości wpisania kosztów, prawdopodobnie wpisuje Pani w miejsce, gdzie chodzi o wynagrodzenie z tytułu kontraktu menadżerskiego.

    Oceń odpowiedź 0 0

    skomentuj | odpowiedz

  • 2008-04-21 15:58 autor odpowiedzi: eGospodarka.pl - Dział Podatkowy

    Proszę wpisać w "44g. Koszty uzyskania przychodu - art. 13 pk2,4,6,8 ustawy...."

    Podatki nie są skomplikowane. Niezrozumiałe są jedynie działania i "myśli" osób je tworzących.

    Oceń odpowiedź 0 0

    skomentuj | odpowiedz

  • 2008-04-21 23:35 autor odpowiedzi: jablonkam

    Witam

    Dziekuje bardzo Panu Krzysztofie S.

    Teraz wszystko bardzo dobrze wyszło :-)

    Jest Pan nie zastąpiony

    Pozdrawiam serdecznie

    Oceń odpowiedź 0 0

    skomentuj | odpowiedz

  • 2008-04-22 14:34 autor odpowiedzi: eGospodarka.pl - Dział Podatkowy

    :) cieszę się, że mogłem pomóc ;)

    Podatki nie są skomplikowane. Niezrozumiałe są jedynie działania i "myśli" osób je tworzących.

    Oceń odpowiedź 0 0

    skomentuj | odpowiedz


DODAJ ODPOWIEDŹ:

Powiadom mnie emailem, gdy ktoś jeszcze odpowie na to pytanie

Publikowane w serwisie porady mają charakter edukacyjny i nie mogą być traktowane jako profesjonalne konsultacje dotyczące konkretnych przypadków. Redakcja ani wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych porad.



Porady - pytania i odpowiedzi

Szukaj pytań i odpowiedzi



Zadaj pytanie

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zadaj pytanie w kategorii Rozliczenia roczne

Eksperci radzą

Ostatnio udzielone odpowiedzi

Tematy

Poprzednie pytania