eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plPoradyPo godzinachReligia › Grzech nieczystości


2017-11-14 18:15 autor: konto usunięte

2 130 odsłon

Grzech nieczystości

Witam,

otóż jest to problem z grzechem dokładnie z grzechem nieczystości. Nie wiem co mam robić. Jest to masturbacja, którą czynię już od dłuższego czasu. Latam do spowiedzi co tydzień, ponieważ nie umiem z tym żyć. Chcę przestać to robić.

Szatan atakuje mnie tak co tydzień i kiedy wraca, to tak jakby z podwójną siłą. Kocham Pana Boga i modlę się do niego żebym przestał to robić, ale nie umiem.

Proszę o pomoc.

[ porady z tej kategorii ]


DODAJ ODPOWIEDŹ:

Powiadom mnie emailem, gdy ktoś jeszcze odpowie na to pytanie

Publikowane w serwisie porady mają charakter edukacyjny i nie mogą być traktowane jako profesjonalne konsultacje dotyczące konkretnych przypadków. Redakcja ani wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych porad.



Porady - pytania i odpowiedzi

Podobne artykuły

 • 7 nieoczywistych skutków epidemii COVID-19

  7 nieoczywistych skutków epidemii COVID-19

  Mniej rozwodów, ogromny wzrost zainteresowania adopcjami zwierząt czy wybuch popytu na nieruchomości rekreacyjne – to tylko kilka ze zmian, które zaszły w związku z epidemią w Polsce.

 • Polski Internet a lekcje religii

  Polski Internet a lekcje religii

  Jaki wybór mają w rzeczywistości rodzice, którzy nie chcą, by ich dzieci chodziły w szkole na religię? Czy etyka to realna alternatywa? Czy lekcje religii są przyczyną konfliktów wśród dzieci? Jak przetrwać Komunię, jeśli dziecko do ...

 • Wyznania religijne i stowarzyszenia narodowościowe w Polsce 2006-2008

  Wyznania religijne i stowarzyszenia narodowościowe w Polsce 2006-2008

  W sierpniu 2010r. ukazała się kolejna edycja publikacji pt. "Wyznania religijne i stowarzyszenia narodowościowe i etniczne w Polsce 2006-2008", wydawanej cyklicznie przez GUS co 3-4 lata. Opracowanie składa się z dwóch odrębnych części, z ...

 • Religijne strony internetowe mają potencjał

  Religijne strony internetowe mają potencjał

  Polskie strony religijne czyta w Sieci ponad 2 mln osób. Miesięcznie spędzają one na stronach chrześcijańskich 800 tys. godzin, dokonując 44 mln odsłon. PBI zaprezentowało najnowsze badania statystyczne dotyczące witryn religijnych.

Szukaj pytań i odpowiedzi



Zadaj pytanie

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zadaj pytanie w kategorii Religia

Eksperci radzą

Ostatnio udzielone odpowiedzi

Tematy