eGospodarka.pl

eGospodarka.plPoradyFinanse osobistePożyczki / Kredyty › Kredyt online - zwrot kosztów


2017-01-21 09:13 autor: bartek198801

1 059 odsłon

Kredyt online - zwrot kosztów

Witam,

obecnie mieszkam i prowadzę działalność w Holandii (zzp). Starałem się o kredyt w banku, w którym mam otworzone 2 rachunki, ale odmówiono mi ponieważ widnieje za krótki okres w rejestrze. Ktoś polecił mi znaleźć w internecie kobietę n;n. Osoba ta nie jest fikcyjna. Złożyłem zapytanie, chwilę później odpowiedź była pozytywna,  została wyliczona całość kredytu. Wysłali mi adres, na który muszę wpłacić 199e na rzekome ubezpieczenie kredytu, zrobiłem to, wysłałem potwierdzenie itp.

O tym, że będę musiał wpłacić zostałem oczywiście poinformowany wcześniej. Myślałem, że lada moment otrzymam pieniądze. Niestety na mój adres e-mail przychodzi informacja: żeby transakcję zakończyć proszę wpłacić 315e aby aktywować konto. I to był zapewne mój błąd, ponieważ wpłaciłem na podane dane. Myślę, że to już chyba wszystko.

Rano sprawdzam stan nkonta. Pieniędzy jak nie było tak nie ma nadal. Napisałem wiadomość do tej kobiety o braku kredytu na karcie. W odpowiedzi dostałem wiadomość o rzekomej blokadzie przez Komisję Europejska (żeby odblokować muszę wpłacić 299 e). Jest to możliwe.

[ porady z tej kategorii ]


DODAJ ODPOWIEDŹ:

Powiadom mnie emailem, gdy ktoś jeszcze odpowie na to pytanie

ZOBACZ PODOBNE PYTANIA

 • martusiatrala

  Dodano 2015-10-18 14:16 przez martusiatrala

  Odstąpienie od opłaty ubezpieczeniowej w kredycie w eurobanku

  Witam, mąż w tamtym roku wziął kredyt w eurobanku na spłatę zadłużeń w kwocie 20 000 zł. Odsetki wyniosły 11 200 zł, a opłata ubezpieczeniowa 7140 zł pobierana za cały okres kredytowania. Kwota do spłaty to ponad 37 000 zł. Oprocentowanie kredytu to 10,70 %. Rat do spłaty jest 84. Do tej pory spłaco...

 • konto usunięte

  Dodano 2015-10-16 16:48 przez konto usunięte

  Ubezpieczenie pożyczki na działalność

  W Idea Bank mam pożyczkę bezzwrotną i obrotową na rozpoczęcie działalności.Obydwie ubezpieczone na wypadek utraty dochodów i obydwie z wymaganym przez bank oświadczeniem poddania się egzekucji do podwójnej kwoty pożyczek.Ale mam wątpliwości co do ubezpieczenia, bo składka miesięczna jest pobierana o...

 • konto usunięte

  Dodano 2015-06-17 00:53 przez konto usunięte

  Jak uzyskać odszkodowanie od banku, który ubezpieczył kredyt konsumpcyjny i nie wywiązał umowy?

  Jak można uzyskać odszkodowanie od banku, który nie wywiązał sie z umowy dot. ubezpiecznia kredytu pomimo tego, iż zgłaszano zaistnienie faktu wynikajacego z ubezpieczenia w/w kredytu a w dodatku sprzedał wierzytelność?

 • malec88

  Dodano 2015-02-09 12:51 przez malec88

  Jak napisać odwołanie do e-sądu od kredytu, którego nie brałem?

  Dostałem nakaz zapłaty z e-sądu w Lublinie od kredytu, którego nie brałem - jest to kredyt internetowy. Wiem, że muszę mieć kwitek z policji, że to zgłosiłem.Czy mam go załączyć do pisma, w którym będę się odwoływał i jak ma wyglądać takie pismo? Może ktoś mi pokazać wzór?Z góry dziękuję za poradę.

 • agatti13

  Dodano 2014-12-02 14:03 przez agatti13

  Czy ubezpieczenie kredytu jest obowiązkowe?

  Witam, czy jest konieczność płacenia ubezpieczenia kredytu z tytułu niskiego wkładu własnego? Bank mi to narzuca i to niemałe pieniądze. Wiem, że w innych bankach nie trzeba ponosić takich opłat. Jak to wygląda z punktu prawnego?Bardzo proszę o odpowiedź.

Publikowane w serwisie porady mają charakter edukacyjny i nie mogą być traktowane jako profesjonalne konsultacje dotyczące konkretnych przypadków. Redakcja ani wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych porad.Porady - pytania i odpowiedzi

Podobne artykuły

 • Kredyt gotówkowy przez Internet: ile kosztuje?

  Kredyt gotówkowy przez Internet: ile kosztuje?

  Pożyczyć przez Internet można szybciej niż za pośrednictwem oddziału banku. Czy jednak pożyczka internetowa będzie także tańsza od tej „standardowej”? Sprawdziliśmy to.

 • Kredyt samochodowy on-line w mBanku

  Kredyt samochodowy on-line w mBanku

  Wirtualny mBank rozwija ofertę szybkich kredytów on-line dla stałych klientów i wprowadza kredyt samochodowy przez Internet, wypłacany w 15 minut, z możliwością ustanowienia zabezpieczeń po zakupie.

 • Kredyt przez telefon lub Internet

  Kredyt przez telefon lub Internet

  Iść do placówki, a może lepiej zaciągnąć kredyt przez Internet lub telefon? Klientom przybywa pożyczkowych możliwości. Ale zanim zdecydujemy się na kredyt online należy sprawdzić, czy procedura na miarę XXI wieku nie skończy się na ...

 • Santander Bank Polska: nowy kredyt online dla firm z sektora MŚP

  Santander Bank Polska: nowy kredyt online dla firm z sektora MŚP

  W ofercie Santader Bank Polska pojawił się nowy kredyt dla firm reprezentujących sektor MŚP. Proces związany z uzyskaniem finansowania jest w 100% zdalny, a więc idealnie przystosowany do obecnej sytuacji. To już zresztą kolejne ułatwienie, ...

Szukaj pytań i odpowiedziZadaj pytanie

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zadaj pytanie w kategorii Pożyczki / Kredyty

Eksperci radzą

Ostatnio udzielone odpowiedzi

Tematy

Poprzednie pytania