eGospodarka.pl

eGospodarka.plPoradyFinanse osobisteKonta bankowe › Konto dla firm w mBanku


2014-05-30 19:58 autor: monika8901

2 595 odsłon

Konto dla firm w mBanku

Witam!

Otworzyłam konto dla firm w mBanku wraz z wnioskiem o kredyt na start, który jednak nie został mi przyznany. Ponadto, nic nie mogę na tym koncie zrobić. Każda próba przejścia chociażby do poczty kończy się wylogowaniem. Postanowiłam zamknąć to konto, gdyż potrzebuję robienia przelewów i ich odbierania, a póki co jest to niemożliwe.

Na mlini konsultant powiedział, że najlepszym wyjściem będzie odstąpienie od umowy otrzymanej pocztą tyko, że ja konto otworzyłam przez internet.

I tu moje pytanie. Czy otrzymam umowę pocztą? Jeśli nie to skąd wziąć takie odstąpienie od umowy?

[ porady z tej kategorii ]

UDZIELONE ODPOWIEDZI

 • 2014-05-31 20:50 autor odpowiedzi: Grzegorz Faluszczak GFX-Consulting

  Prawdopodobnie umowę przywiezie kurier. W taki wypadku nie powinna Pani niczego odbierać i nie podpisywać żadnych dokumentów.

  Oceń odpowiedź 0 1

  skomentuj | odpowiedz


DODAJ ODPOWIEDŹ:

Powiadom mnie emailem, gdy ktoś jeszcze odpowie na to pytanie

ZOBACZ PODOBNE PYTANIA

 • monika8901

  Dodano 2014-05-22 21:25 przez monika8901

  Co z tym CEIDG-1?

  Witam!
  Mam pytanie, co do wypełnienia CEIDG. Czy jak nie wypełnię teraz danych np.: adresu e-mail, strony sklepu, nr konta bankowego, nr telefonu firmowego - bo jeszcze nie mam tego, gdyż potrzebuję REGON, to większości tych rzeczy będę mogła złożyć te dane w jednym wniosku o zmianie wpisu CEIDG? 
  J...

 • LotharPL

  Dodano 2014-05-09 07:29 przez LotharPL

  Mikropłatności i dowód wewnętrzny

  Moje pytanie dotyczy księgowania dochodów w działalności gospodarczej pochodzących z mikropłatności. Chcę sprzedawać wirtualne dobra (tj. dostęp lub ułatwienia na portalu internetowym). System polega na tym, że korzystam z firmy pośredniczącej w płatnościach i klient wykupując taką usługę wpłaca cał...

 • konto usunięte

  Dodano 2014-02-14 21:32 przez konto usunięte

  Administracyjna obsługa biura. Jakie rozliczenie wybrać?

  Witam,
  chcę założyć działalność administracyjna obsługa biura PKWD 82.11.Z. Jaka będzie najtańsza forma rozliczenia? Myślę o karcie podatkowej. Nie mam potrzeby nic odliczać, jedynie paliwo, ale nie wiem czy to się opłaca.
  Kolejne pytanie: ile będę musiała płacić ZUS-u? Jest to pierwsza działalność ...

 • solo2

  Dodano 2014-02-13 21:42 przez solo2

  Rozliczenie z pracy w Niemczech

  Witam,
  pracowałem w Niemczech jako firma jednoosobowa, miałem tam założoną gewerbe z zameldowaniem i kontem, które musiałem tam otworzyć. Wiem, że muszę się tam rozliczyć. Czy muszę się rozliczyć z tego w Polsce?

 • marcinb1981

  Dodano 2014-01-22 23:35 przez marcinb1981

  Przedawnienie zaległości podatkowych. Jak sprawdzić czy fiskus toczy przeciw mnie sprawę?

  Witam,
  prowadziłem firmę w latach 2000-2004. Pod koniec lat działalności pozostały mi nieuregulowane podatki z tytułu podatku dochodowego od handlu i produkcji towarów. Do tej pory nie zostały uregulowane, a fiskus oprócz blokady konta firmowego w 2004 r. nie miał ich jak wyegzekwować. Chciałbym się...

Publikowane w serwisie porady mają charakter edukacyjny i nie mogą być traktowane jako profesjonalne konsultacje dotyczące konkretnych przypadków. Redakcja ani wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych porad.Porady - pytania i odpowiedzi

Podobne artykuły

Szukaj pytań i odpowiedziZadaj pytanie

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zadaj pytanie w kategorii Konta bankowe

Eksperci radzą

Ostatnio udzielone odpowiedzi

Tematy

Poprzednie pytania