eGospodarka.pl2008-02-24 22:06 autor: serafin84

2 306 odsłon

Kolokacja

Witam wszystkich.

Od pewnego czasu poszukuję firmy kolokacyjnej, która pozwoli wstawić do siebie serwer wolno stojący (HP Kayak) za rozsądna cenę, akceptowalną dla pracującego studenta.

Serwer służy głównie do udostępniania za symboliczną opłatą przede wszstkim konta shell, jak również w mniejszym stopniu www oraz maila.

Oferty proszę przesyłać na adres kolokacja[malpa]sshd.pl

[ porady z tej kategorii ]

UDZIELONE ODPOWIEDZI

  • 2011-10-22 18:55 autor odpowiedzi: konto usunięte

    Witam! Widzę, że temat już nie pierwszej "świeżości", ale wydaje mi się, że warto to coś napisać - technologia i usługi kolokacyjne wciąż się rozwijają:) I na to przykład - w maju uruchomiono 3Services Factory - jest to centrum przetwarzania danych, które specjalizuje się właśnie w usłudze kolokacji. Ważne jest to, że jest ona dopasowana do klienta, który decyduje czy sam chce zajmować się platformami informatycznymi, czy pozostawić to ekspertom zewnętrznym. Poza tym warto wiedzieć, że to polskie data center, więc jest nastawione na spełnianie oczekiwań przede wszystkim polskiego klienta.

    Oceń odpowiedź 0 0

    skomentuj | odpowiedz


DODAJ ODPOWIEDŹ:

Powiadom mnie emailem, gdy ktoś jeszcze odpowie na to pytanie

Publikowane w serwisie porady mają charakter edukacyjny i nie mogą być traktowane jako profesjonalne konsultacje dotyczące konkretnych przypadków. Redakcja ani wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych porad.Porady - pytania i odpowiedzi

Szukaj pytań i odpowiedziZadaj pytanie

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zadaj pytanie w kategorii Internet / Hosting / Domeny

Eksperci radzą

Ostatnio udzielone odpowiedzi

Tematy