eGospodarka.pl

eGospodarka.plPoradyFirmaDotacje › Dofinansowanie - jednoosobowa działalność gospodarcza


2019-01-21 15:55 autor: MariaSo

1 535 odsłon

Dofinansowanie - jednoosobowa działalność gospodarcza

Witam,

11 stycznia zakończył się mój urlop macierzyński (świadczenie otrzymywał z ZUS po tym, jak firma po powzięciu informacji, że jestem w ciąży postanowiła nie przedłużyć mi umowy i ta zakończyła się w dniu porodu).

W trakcie ciąży zamknęłam działalność gospodarczą, która wcześniej stanowiła dodatkowe źródło dochodu, a pozostawiłam jedynie umowę o współpracy z jednym z pośredników finansowych (umowa na 1/68 etatu tylko na cele uprawnień w bankach, gdyż z samej umowy otrzymywał jedynie 24 zł miesięcznie w ramach "wynagrodzenia").

Obecnie chciałabym na nowo rozpocząć działalność gospodarczą, która ma stanowić moje źródło dochodu. Wertuję internet w poszukiwaniu jakichkolwiek form wsparcia, ale mam wrażenie, że moja umowa o współpracy dyskredytuje mnie z uzyskania środków na rozkręcenie biznesu. To kompletnie podcina mi skrzydła, dlatego będę wdzięczna za jakąkolwiek podpowiedź.

[ porady z tej kategorii ]


DODAJ ODPOWIEDŹ:

Powiadom mnie emailem, gdy ktoś jeszcze odpowie na to pytanie

ZOBACZ PODOBNE PYTANIA

Publikowane w serwisie porady mają charakter edukacyjny i nie mogą być traktowane jako profesjonalne konsultacje dotyczące konkretnych przypadków. Redakcja ani wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych porad.Porady - pytania i odpowiedzi

Podobne artykuły

Szukaj pytań i odpowiedziZadaj pytanie

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zadaj pytanie w kategorii Dotacje

Eksperci radzą

Ostatnio udzielone odpowiedzi

Tematy

Poprzednie pytania