eGospodarka.pl

eGospodarka.plPoradyPracaCV / LM / Rozmowa kwalifikacyjna › Proszę o przykładowe listy motywacyjne i CV dla pielęgniarek


2012-07-20 10:54 autor: ewiwa

44 745 odsłon

Proszę o przykładowe listy motywacyjne i CV dla pielęgniarek

witam proszę o przykładowy list motywacyjny oraz cv dla pielęgniarek

[ porady z tej kategorii ]

UDZIELONE ODPOWIEDZI

 • 2012-07-20 12:52 autor odpowiedzi: S-Kadra Beata Barwinek

  Witam trudno przygotowac szblonowy list motywcyjny, ponieważ powinien być on dostosowany do sytuacji i osoby, która będzie go pisała. Ale w ogólnych zarysach może on miec np. taką formę:
                                                                                Pan Jan Kowalski
  Anna Kowalska
                                                                                Dyrektor Szpitala

   

  Szanowny Panie!

  Odpowiadając na ogłoszenie nr .... zamieszczone w Gazecie Prawnej pragnę zaproponować swoją kandydaturę na stanowisko pielęgniarki.

   Posiadam niezbędne doświadczecznie gdyż na podobnym stanowisku zdobyłam pracowałam przez okres np. 3 lat w szpitalu ...... Byłam tam odpowiedzialna za ( wymienić swoje obowiązki)

              Moją misją jako pielęgniarki jest niesienie pomocy potrzebującym z zagrożeniem zdrowia i życia. Chciałabym móc tą misję ralizować w Państwa szpitalu.

  W załączonym CV znajdą Państwo więcej informacji o mnie. Z chęcią podzielę się swoimi doświadczeniami i opowiem o nich podczas bezpośredniego spotkania.

   Z poważaniem
  Anna Kowalska
  Naromiast co do CV polecam stronkę
  cvtop.pl/ lub cv-list-motywacyjny.edu.pl/ znajdzie tam pani wzory CV, co do zawartości trzeba musi ją pani napisać sama, gdyż to pani ma wiedzę o sobie - wykształceniu, doświadczeniu zawodowym, dodatkowych umiejętnościach itp.   


  Zatrudnienie, bezrobocie,rynek pracy, prawo administracyjne,

  Oceń odpowiedź 0 2

  skomentuj | odpowiedz

 • 2012-07-20 13:02 autor odpowiedzi: Beata

  Być może przydadzą się wzory CV i Listów Motywacyjnych dostępne tutaj (niestety nie ma tam wzorów bezpośrednio dla pielęgniarek):

  Oceń odpowiedź 0 0

  skomentuj | odpowiedz


DODAJ ODPOWIEDŹ:

Powiadom mnie emailem, gdy ktoś jeszcze odpowie na to pytanie

ZOBACZ PODOBNE PYTANIA

 • Ktototaki

  Dodano 2013-04-11 12:47 przez Ktototaki

  Czy ktoś czyta jeszcze listy motywacyjne?

  Czy ubiegając się o prace wysyłać życiorys i list motywacyjny razem, czy może lepiej wysłać rozbudowane CV, już bez listu motywacyjnego?

 • anulka_anulka

  Dodano 2013-08-28 20:20 przez anulka_anulka

  Urlop macierzyński na kontrakcie w szpitalu

  Witam,
  Jestem pielegniarką świadczącą usługi w szpitalu. Prowadzę działalność od 2,5 roku, natomiast kontrakt ze szpitalem mam do 2015 r. Jestem w ciąży, obecnie przebywam na L4. Czy należy mi się po porodzie urlop macierzyński? I czy szpital ma prawo rozwiązać ze mną umowę cywilno-prawną, jeżeli po...

 • anusiak

  Dodano 2013-01-25 13:39 przez anusiak

  Pielęgniarka kontraktowa

  Witam
  Pracuję na pełnym etacie na czas nieokreślony, lecz ostatnio dyrekcja firmy zaproponowała mi rozważenie zmiany (rozwiązania) umowy i zatrudnienia się jako pracownik kontraktowy.
  Co jest wymagane, aby założyć własną działalność gospodarczą i gdzie to zrobić? Jakie składki i podatki muszę płacić...

 • 63numer

  Dodano 2012-08-26 14:36 przez 63numer

  Pielęgniarka na urlopie wychowawczym a umowa o dzieło

  witam. bardzo proszę o odpowiedź na nurtujące mnie pytanie. mianowicie z zawodu jestem pielęgniarką zatrudnioną w szpitalu na pełnym etacie na czas nieokreślony a obecnie przebywającą na urlopie wychowawczym. pobieram z tego tytułu zasiłek wychowawczy. znalazłam możliwość dodatkowego zarobku u inneg...

 • TEO

  Dodano 2013-10-31 17:30 przez TEO

  Kiedy mogę przejść na emeryturę?

  Kiedy mogę przejść na emeryturę? Mam 56 lat i 35 lat pracy. Pracuję jako pielęgniarka w domu seniora, wcześniej prowadziłam warsztaty terapii zajęciowej, praca w ŚDS, szpitalu - jednym słowem z osobami niepełnosprawnymi.

Publikowane w serwisie porady mają charakter edukacyjny i nie mogą być traktowane jako profesjonalne konsultacje dotyczące konkretnych przypadków. Redakcja ani wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych porad.Porady - pytania i odpowiedzi

Podobne artykuły

 • Warto przygotować list motywacyjny

  Warto przygotować list motywacyjny

  Jeszcze nie tak dawno temu trudno było znaleźć ogłoszenie o pracę, w którym nie wymaganoby napisania listu motywacyjnego. Obecnie pracodawcy rzadziej oczekują jego przygotowania. Fakt ten, a także wątpienie w to, czy zawsze dokument jest ...

 • Jak zdobyć pracę przez telefon

  Jak zdobyć pracę przez telefon

  Niektórzy pracodawcy rozpoczynają weryfikację kandydata już w czasie rozmowy telefonicznej. Work Service przedstawia poradnik, jak zabłysnąć przez telefon i odnieść sukces w procesie rekrutacji.

 • Poszukiwanie pracy: jak nie popełniać błędów?

  Poszukiwanie pracy: jak nie popełniać błędów?

  Masz wszystkie potrzebne kwalifikacje, a jednak nie zdobyłeś upragnionej pracy. Spełniłeś wszystkie wymagania stawiane przez potencjalnego pracodawcę, jednak stanowisko zostało przyznane komuś innemu. Czy wiesz, jakie błędy popełniłeś w ...

 • Skuteczne poszukiwanie pracy

  Skuteczne poszukiwanie pracy

  Szukanie pracy to często bardzo długi i męczący proces. Nie każdy jednak jest do tego dostatecznie przygotowany. Działając spontanicznie i bez świadomości istoty sprawy bardzo łatwo możemy popełnić błąd, który zadecyduje o naszym ...

Szukaj pytań i odpowiedziZadaj pytanie

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zadaj pytanie w kategorii CV / LM / Rozmowa kwalifikacyjna

Eksperci radzą

Ostatnio udzielone odpowiedzi

Tematy

Poprzednie pytania