eGospodarka.pl

eGospodarka.plPoradyPodatkiPIT › rozliczenie podatku od sprzedazy akcji pracowniczych


2008-03-21 20:31 autor: aikon0167

1 093 odsłon

rozliczenie podatku od sprzedazy akcji pracowniczych

w 2007 r. zbyłem akcje pracownicze.Akcje nie są notowane na giełdzie i nie mają rachunku maklerskiego.Sprzedałem je na zasadzie umowy cywilno-prawnej (osobie fizycznej) za kwotę wyższą niż wartość nominalna akcji. Jak rozliczyć powstałe zobowiązanie podatkowe?Znam kilka wersji rozliczenia i każda prowadzi inną drogą jestem już zdezorientowany.

[ porady z tej kategorii ]


DODAJ ODPOWIEDŹ:

Powiadom mnie emailem, gdy ktoś jeszcze odpowie na to pytanie

Publikowane w serwisie porady mają charakter edukacyjny i nie mogą być traktowane jako profesjonalne konsultacje dotyczące konkretnych przypadków. Redakcja ani wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych porad.Porady - pytania i odpowiedzi

Szukaj pytań i odpowiedziZadaj pytanie

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zadaj pytanie w kategorii PIT

Eksperci radzą

Ostatnio udzielone odpowiedzi

Tematy

Poprzednie pytania

Ok, rozumiem Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.