eGospodarka.pl

eGospodarka.plPoradyPracaWynagrodzenia i inne świadczenia › Nagrody dla pracowników


2010-12-01 17:49 autor: annajob

1 903 odsłon

Nagrody dla pracowników

Witam!Mam pytanie,może ktoś mnie naprowadzi czy myśle dobrze czy tez nie. Od 1listopada jestem na zawolnienie,ponieważ jestem w ciąży i raczej do porodu nie wróce już do pracy.Teraz na koniec listopada wraz z wypłata zostały przyznane "nagrody dla pracowników",ale ja tej nagrody nie dostałam.Czy powinnam ją dostać czy faktycznie nie??Umowę o pracę mam od 1 marca 2010r.,także mi się wydaje,że jeszcze powinnam teraz dostać??Czy moje pójście na zwolnienie zadecydowało o tym,że pracodawca nie przyznał mi tej nagrody.Bardzo proszę o ukierunkowanie moich myśli,czy sa one dobre czy tez nie.

Pozdrawiam

[ porady z tej kategorii ]

UDZIELONE ODPOWIEDZI

 • 2010-12-02 14:45 autor odpowiedzi: dorota481

  Witam." Nagroda" jak sama nazwa mówi jest przyznawana przez pracodawcę np. za szczególne osiągnięcia itp., i wcale nie musi być przyznana dla wszystkich pracowników.

  Nie wiem w jakim zakładzie Pani pracuje. Proszę sprawdzić jak jest napisane w regulaminie wynagradzania w Pani Zakładzie Pracy. POZDRAWIAM!

  Oceń odpowiedź 0 0

  skomentuj | odpowiedz

 • 2010-12-02 14:54 autor odpowiedzi: mia70

  zgadzam sie

  Oceń odpowiedź 0 0

  skomentuj | odpowiedz


DODAJ ODPOWIEDŹ:

Powiadom mnie emailem, gdy ktoś jeszcze odpowie na to pytanie

Publikowane w serwisie porady mają charakter edukacyjny i nie mogą być traktowane jako profesjonalne konsultacje dotyczące konkretnych przypadków. Redakcja ani wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych porad.Porady - pytania i odpowiedzi

Szukaj pytań i odpowiedziZadaj pytanie

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zadaj pytanie w kategorii Wynagrodzenia i inne świadczenia

Eksperci radzą

Ostatnio udzielone odpowiedzi

Tematy

Poprzednie pytania