eGospodarka.pl

eGospodarka.plPoradyFirmaZamówienia publiczne › Czy istnieje możliwość niestosowania UPZP do poszczególnych kategorii artykułów żywnościowych?


2013-06-05 11:08 autor: pokrzywka

1 459 odsłon

Czy istnieje możliwość niestosowania UPZP do poszczególnych kategorii artykułów żywnościowych?

Jestem dyrektorem przedszkola samorządowego. Organizujemy przetargi na dostawy artykułów żywieniowych do stołówki. Wobec braku możliwości dostarczania artykułów przez jednego wykonawcę, zadanie to zostało rozbite na poszczególne kategorie np. warzywa i owoce, mrożonki itp. 

Czy istnieje możliwość niestosowania UPZP do poszczególnych kategorii artykułów żywnościowych, jeśli ich wartość odrębnie nie przekracza 14000 euro? Czy też w dalszym ciągu powinnam ogłaszać przetarg.

[ porady z tej kategorii ]


DODAJ ODPOWIEDŹ:

Powiadom mnie emailem, gdy ktoś jeszcze odpowie na to pytanie

ZOBACZ PODOBNE PYTANIA

Publikowane w serwisie porady mają charakter edukacyjny i nie mogą być traktowane jako profesjonalne konsultacje dotyczące konkretnych przypadków. Redakcja ani wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych porad.Porady - pytania i odpowiedzi

Szukaj pytań i odpowiedziZadaj pytanie

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zadaj pytanie w kategorii Zamówienia publiczne

Eksperci radzą

Ostatnio zadane pytania

Ostatnio udzielone odpowiedzi

Tematy

Poprzednie pytania

Porady Firma

MENU
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.