eGospodarka.pl

Twoje ustawienia

Porady

Kategorie

EKSPERCI

Witam! ponownie proszę o pomoc. Od listopada jestem na 3-miesięcznym wypowiedzeniu warunków pracy z całego etatu na pół. W piśmie podano uzasadnienie"zmiany organizacyjne zakładu pracy". Podano również informację, że mogę złożyć oświadczenie o odmowie przyjęcia nowych warunków do połowy tegoż wypowiedzenia. Ponieważ mój szef dawał mi ustnie nadzieję, że znajdzie dla mnie stanowisko, żebym się nie martwił, nie złożyłem oświadczenia w wyznaczonym terminie. W międzyczasie znalazłem pracę w innym zakładzie.

Proszę  mi powiedzieć, czy jeśli złożę wymówienie to będzie się liczył przebyty już okres wypowiedzenia? Jakie to powinno być wypowiedzenie, za porozumieniem? Co mam teraz zrobić by spokojnie zacząć pracę w lutym u nowego pracodawcy? Termin wypowiedzenia warunków upływa z ostatnim dniem stycznia, ratunku!!!  Na odprawę też pewnie nie mogę liczyć.

Proszę o pomoc, bo czas nagli, a ja chcę być w porządku w stosunku do obu zakładów.

DODAJ ODPOWIEDŹ:

Powiadom mnie emailem, gdy ktoś jeszcze odpowie na to pytanie

ZOSTAŃ EKSPERTEM

PODOBNE PYTANIA

O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.

 
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.