eGospodarka.pl

eGospodarka.plPoradyPracaUmowy › Wypowiedzenie warunków pracy


2013-01-14 13:39 autor: samba_2010

3 878 odsłon

Wypowiedzenie warunków pracy

Witam! ponownie proszę o pomoc. Od listopada jestem na 3-miesięcznym wypowiedzeniu warunków pracy z całego etatu na pół. W piśmie podano uzasadnienie"zmiany organizacyjne zakładu pracy". Podano również informację, że mogę złożyć oświadczenie o odmowie przyjęcia nowych warunków do połowy tegoż wypowiedzenia. Ponieważ mój szef dawał mi ustnie nadzieję, że znajdzie dla mnie stanowisko, żebym się nie martwił, nie złożyłem oświadczenia w wyznaczonym terminie. W międzyczasie znalazłem pracę w innym zakładzie.

Proszę  mi powiedzieć, czy jeśli złożę wymówienie to będzie się liczył przebyty już okres wypowiedzenia? Jakie to powinno być wypowiedzenie, za porozumieniem? Co mam teraz zrobić by spokojnie zacząć pracę w lutym u nowego pracodawcy? Termin wypowiedzenia warunków upływa z ostatnim dniem stycznia, ratunku!!!  Na odprawę też pewnie nie mogę liczyć.

Proszę o pomoc, bo czas nagli, a ja chcę być w porządku w stosunku do obu zakładów.

[ porady z tej kategorii ]


DODAJ ODPOWIEDŹ:

Powiadom mnie emailem, gdy ktoś jeszcze odpowie na to pytanie

ZOBACZ PODOBNE PYTANIA

Publikowane w serwisie porady mają charakter edukacyjny i nie mogą być traktowane jako profesjonalne konsultacje dotyczące konkretnych przypadków. Redakcja ani wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych porad.Porady - pytania i odpowiedzi

Szukaj pytań i odpowiedziZadaj pytanie

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zadaj pytanie w kategorii Umowy

Eksperci radzą

Ostatnio zadane pytania

Ostatnio udzielone odpowiedzi

Tematy

Poprzednie pytania

Porady Praca

MENU
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.