eGospodarka.pl

eGospodarka.plPoradyFirmaRozliczenia z ZUS › ryczałt za używanie prywatnego samochodu do celów służbowych


2008-07-22 14:29 autor: konto usunięte

1 884 odsłon

ryczałt za używanie prywatnego samochodu do celów służbowych

Bardzo proszę o odpowiedź jak traktować ekwiwalent za używanie samochodu prywatnego do celów służbowych wypłacony w jednym miesiącu, w kwocie sumującej dwa miesiące. Pracownicy róznie składają mi oświadczenia- np. w lipcu za czerwiec i za maj ( bo zapomnieli). Jeśli jest wypłacone w jednym miesiącu ( co daje sumę np. 501,48- czyli po 250,74 zł za każdy miesiąc i górna granica to właśnie 250,74 ), ale dotyczy dwóch róznych miesięcy- jak traktować to od kwoty ponad maksymalną naliczać składki zus czy nie , bo dotyczy dwóch róznych miesięcy ( ale wypłacone w jednym , więc przychó wynosi 501,48). prosze o pomoc.

[ porady z tej kategorii ]


DODAJ ODPOWIEDŹ:

Powiadom mnie emailem, gdy ktoś jeszcze odpowie na to pytanie

Publikowane w serwisie porady mają charakter edukacyjny i nie mogą być traktowane jako profesjonalne konsultacje dotyczące konkretnych przypadków. Redakcja ani wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych porad.Porady - pytania i odpowiedzi

Szukaj pytań i odpowiedziZadaj pytanie

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zadaj pytanie w kategorii Rozliczenia z ZUS

Eksperci radzą

Ostatnio udzielone odpowiedzi

Tematy

Poprzednie pytania

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.