eGospodarka.pl

eGospodarka.plPoradyPodatkiRozliczenia roczne › Ulga budowlana


2013-01-25 12:05 autor: kozik-11

4 658 odsłon

Ulga budowlana

Witam, chciałabym się dowiedzieć czy jeśli mieszkam z rodzicami w ich mieszkaniu jestem zameldowana i w ciągu roku robiłam remont to przysługuje mi ulga za remont (zwrot za materiały)? Nigdy wcześniej ani rodzice ani ja nie korzystałam z takich ulg. Zbierałam przez cały rok faktury. Proszę o szybką odpowiedź dziękuję :)

[ porady z tej kategorii ]

UDZIELONE ODPOWIEDZI

  • 2013-01-30 08:25 autor odpowiedzi: eGospodarka.pl - Dział Podatkowy

    Trzeba dysponować tytułem prawnym do nieruchomości. Proszę sporządzić umowę nieodpłatnego użyczenia z rodzicami części mieszkania (chyba że faktury są na rodziców będących właścicielami mieszkania).

    Podatki nie są skomplikowane. Niezrozumiałe są jedynie działania i "myśli" osób je tworzących. Doradca podatkowy, nr wpisu 12444

    Oceń odpowiedź 0 1

    skomentuj | odpowiedz


DODAJ ODPOWIEDŹ:

Powiadom mnie emailem, gdy ktoś jeszcze odpowie na to pytanie

ZOBACZ PODOBNE PYTANIA

Publikowane w serwisie porady mają charakter edukacyjny i nie mogą być traktowane jako profesjonalne konsultacje dotyczące konkretnych przypadków. Redakcja ani wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych porad.Porady - pytania i odpowiedzi

Szukaj pytań i odpowiedziZadaj pytanie

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zadaj pytanie w kategorii Rozliczenia roczne

Eksperci radzą

Ostatnio zadane pytania

Ostatnio udzielone odpowiedzi

Tematy

Poprzednie pytania

Porady Podatki

MENU
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.