eGospodarka.pl

Twoje ustawienia

Porady

Kategorie

EKSPERCI

Witam

Staramy się z Urzędu Pracy o dofinansowanie do miejsc pracy, w składanym wniosku znajduje się zał. 2 oświadczenie o otrzymanej pomocy de minimis, czy powinnam podać, że otrzymujemy dofinansowanie z PFRON do wynagrodzeń pracowników niepełnosprawnych (co miesiąc), choć nie dostajemy nawet z PFRON zaświadczeń o pomocy i czy mam wyliczać teraz każdy miesiąc i na euro przeliczać? Znalazłam rozporządzenie komisji WE Nr 800/2008 z dnia 6.08.2008 (art.41), który mówi że pomoc na zatrudnienie pracowników niepełnosprawnych jest zgodna ze wspólnym rynkiem w rozumieniu art. 87 ust. 3 Traktatu i wyłączona z wymogów zgłoszenia o którym mowa w art. 88 ust 3. czy to oznacza że mogę tego nie zgłaszać, bardzo proszę o pomoc 

UDZIELONE ODPOWIEDZI

  • 2012-08-17 09:18 autor odpowiedzi: Zielona_Linia

    Podmioty udzielające pomocy de minimis mają obowiązek wydawania zaświadczenia potwierdzającego, że udzielona pomoc jest pomocą de minimis bądź pomocą de minimis w rolnictwie lub rybołówstwie. Zaświadczenie jest wydawane w dniu udzielenia pomocy. Proszę zgłosić się w celu upewnienia do PFRON-u.

    Pozdrawiam

    Oceń odpowiedź 0 0

    skomentuj

DODAJ ODPOWIEDŹ:

Powiadom mnie emailem, gdy ktoś jeszcze odpowie na to pytanie

ZOSTAŃ EKSPERTEM

PODOBNE PYTANIA

O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.

 
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.