eGospodarka.pl

eGospodarka.plPoradyFirmaKadry / Wynagrodzenia / BHP › Podwyższone koszty uzyskania przychodu


10 dni temu, 19:28 autor: mgozdziuk

173 odsłon

Podwyższone koszty uzyskania przychodu

Witam,

prowadzę sklep spożywczo-przemysłowy i zatrudniam w nim dwie pracownice. Zatrudnione są w oparciu o umowę o pracę na pełny etat. Wynagrodzenie brutto wynosi 2100 zł brutto. Obie panie mieszkają w innej miejscowości niż znajduje się sklep.

Podczas podpisywania umowy wypełniły oświadczenie o podwyższonych kosztach uzyskania przychodu. Jakie wynagrodzenie netto powinnam im wpłacić? Według mnie 1535 zł. Natomiast jedna z pań twierdzi, że w poprzedniej pracy w związku z wypełnieniem w/w oświadczenia otrzymywała wynagrodzenie wyższe o ok. 100 zł. Jeśli tak jest, to na jakiej podstawie powinnam wpłacić wyższe wynagrodzenie?

Z góry dziękuję za pomoc.

[ porady z tej kategorii ]

UDZIELONE ODPOWIEDZI


DODAJ ODPOWIEDŹ:

Powiadom mnie emailem, gdy ktoś jeszcze odpowie na to pytanie

ZOBACZ PODOBNE PYTANIA

Publikowane w serwisie porady mają charakter edukacyjny i nie mogą być traktowane jako profesjonalne konsultacje dotyczące konkretnych przypadków. Redakcja ani wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych porad.Porady - pytania i odpowiedzi

Podobne artykuły

Szukaj pytań i odpowiedziZadaj pytanie

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zadaj pytanie w kategorii Kadry / Wynagrodzenia / BHP

Eksperci radzą

Ostatnio udzielone odpowiedzi

Tematy

Poprzednie pytania

Ok, rozumiem Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.